Z miłości do wolności

stylistka-warszawa-1

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Kiedy otwierałam swoją firmę nawet nie śniło mi się, że będę w tym miejscu w którym jestem dzisiaj. W międzyczasie zrobiłam test wartości i wszystko (a na pewno więcej) stało się jasne.

Moją nadrzędną wartością jest – wolność. Dlatego stworzenie i prowadzeni swojej firmy okazało się być tak dobrym pomysłem dla mnie. Nie mam szefa, który mi mówi co mam robić, i mogę tworzyć produkty, usługi, wymyślać projekty jakie uważam za potrzebne oraz pracować tak, jak lubię pracować. To ogromny przywilej i duża dawka wolności.

W pewnym momencie zamarzyły mi się też produkty i usługi online. Bo to kolejny i bardzo duży krok w stronę wolności. Podróżować i pracować, być tu i tam z dostępem do kursów i produktów, które mogę sprzedawać bez względu na to, gdzie jestem. Spędzać zimę w ciepłych krajach i stamtąd prowadzić szkolenie. Takie były moje marzenia…

Pamiętam gorącą plażę na Bali i mój telefon oparty o kamień. Nagrywałam wtedy filmy na youtube, które do dziś możesz obejrzeć. Spędziliśmy tam gorące kilka tygodni i poczułam co to znaczy wolność również w biznesie.

Kilka tygodni temu podczas ferii zimowych prowadziłam szkolenie online “Zostań Osobistą Stylistką” transmitując z plaży, a obecnie jestem w trakcie stylowego kursu online “Odkryj STYL swojej duszy“, który mogę prowadzić bez wychodzenia z domu, a kursantki mogą z niego korzystać leżąc na kanapie pod kocykiem.

Kilka lat później w moim sklepie dostępny jest już kilkanaście produktów i usług: stylowy i zdrowy ebook, stylowy kurs online, 10 dniowy kurs online podnoszenia wiary we własne możliwości, Osobista Biblia Stylu, szkolenia zawodowe dla stylistek oraz branżowe ebooki dla osobistych stylistek. Sesje coachingowe przez Skype prowadzę dwa razy w tygodniu i na liście moich klientek jest Ania z Gdańska ale też Magda z Madrytu czy Agata mieszkająca na stałe w Berlinie.

Spełniło się również moje marzenie o tym, aby docierać do kobiet nie tylko w całej Polsce, ale też do Polek mieszkających za granicą. Bo jest nas mnóstwo, tysiące, miliony, które potrzebują uwierzyć w siebie, odkryć swój styl czy też przejść przez zmianę jakiej potrzebują.

Nie sądziłam, że moje usługi i produkty online będą tak ważne dla mojego biznesu w tym trudnym, światowym momencie. Bo wszystkie przeglądy szaf, wspólne zakupy oraz szkolenia stacjonarne mam zawieszone do odwołania. Z czego więc bym żyła, a przede wszystkim jak zarabiała gdyby nie te produkty?

Jako przedsiębiorca uważam, że bardzo ważne jest właśnie teraz utrzymanie płynności finansowej na tyle, na ile jest to możliwe. Bo jeśli ja nie będę sprzedawać, albo ja nie otrzymam wynagrodzenia za swoje usługi tylko dlatego, że ktoś pomimo, że ma pieniądze woli nie zapłacić obawiając się o przyszłość, to upadek wielu przedsiębiorców jest bardzo bliski. Płacę to do czego się zobowiązałam z myślą o innych, nie tylko o sobie. A wiem, że jeśli ja będę miała takie podejście, to również mogę oczekiwać tego od innych.

Sama również obieram postawę pro-aktywną, wspieram innych i korzystam z wolnego czasu. Bo wcześniej go nie miałam, zawsze brakowało mi chwili na to, aby wrócić do oferty szkoleń zagranicznych, więc uznałam, że to jest idealny czas na to, aby rozpocząć kurs online psychologii pozytywnej na Berkeley University.

Jeśli i Ty masz nadmiar wolnego czasu i chcesz go dobrze wykorzystać, to możesz wybrać jeden z moich produktów i zrobić coś wartościowego dla samej siebie. Zastanów się co to jest…ja jestem przekonana, że to czas przemyśleń, wyciągania wniosków, czas bycia razem ale również czas kiedy możemy inwestować w siebie i stawiać na rozwój. Daleka jestem od leżenia z paczką chipsów na kanapie przed telewizorem 😉

1. Osobista Biblia Stylu

to produkt dla wszystkich tych, którzy chcą otrzymać gotowe rozwiązania dla siebie, bez wychodzenia z domu. To pięknie wydany spersonalizowany przewodnik stylu przygotowany konkretnie dla Ciebie. Znajdziesz w nim wskazówki względem Twojej sylwetki i typu kolorystycznego. Stylizacje, które sprawdzą się każdego dnia. Koniec z codziennym: co ja mam na siebie włożyć?

Zobacz szczegóły i zamów >>>tutaj

Wybierz swoją wersję i napisz do mnie: info@jbsk.com.pl

OPINIA

Justyna pokazał mi jak być najlepszą wersję siebie ale zgodnie ze mną z tym co mi w duszy gra. Justyna zaraża uśmiechem i pozytywną energią. Miałyśmy sesję przez Skypa, której efektem jest piękna i bardzo profesjonalna biblia stylu. To jest coś co każda kobieta powinna mieć!

Justyna w przypadku mojej osoby, doskonale połączyła styl romantyczny z codziennym wygodnym wydaniem mamy 2 trzpiotów.
Bez żalu rozstałam się z więcej niż połową ubrań w mojej szafie. Okazało się, że ilość rzeczy jakie posiadałam była za duża w stosunku do tego, ile tak naprawdę potrzebowałam.
Justyna określiła typ mojej urody i wskazała pasującą do niej kolorystykę. Określiła typ sylwetki dokładnie wyjaśniając o co w tym chodzi i dlaczego warto nosić ubrania tak a nie inaczej. Bez nacisku spokojnie, jasno, delikatnie i bardzo miło wprowadziła mnie na “właściwy tor” najlepszej wersji mnie.

Polecam bardzo serdecznie każdej kobiecie. Jeśli macie taki pomysł… nie wahajcie się !!! warto skorzystać z porad Justyny.

Jest ona profesjonalistką w każdym calu. Jest nie tylko super stylistką ale również świetnym psychologiem.

Posiada ogromną wiedzę, którą się dzieli. Na prawdę czuć jej prawdziwe zaangażowanie w to co robi i w osobę z którą pracuje.
Sama porada nie tylko zmieniła mnie zewnętrznie ale też wewnętrznie.

Dodała więcej pewności siebie a tego właśnie było mi potrzeba.

Gorąco polecam. Dominika

 

2. 10 dniowy kurs online “Uwierz w siebie, jesteś tego warta”

Ten kurs pomoże Ci uwierzyć w siebie. To podstawa do tego, abyś mogła jednoznacznie określić to, co jest dla Ciebie ważne i w jakim kierunku chcesz iść.  Abyś uwierzyła w siebie i zaczęła działać.  To od pewności siebie i wiary we własne możliwości wszystko się zaczyna. Ten kurs to trampolina, na której możesz się odbić w dowolnym i wymarzonym kierunku. To podstawa od której powinnaś zacząć, aby wreszcie uwierzyć w to, że jesteś wyjątkową kobietą.

Zobacz szczegóły i kup >>>tutaj

3. Stylowy kurs online “Odkryj STYL swojej duszy”

Ten kurs tworzony jest z myślą o nich, ale także i o Tobie, aby mógł Ci zawsze przypominać to, czego nie warto zapominać – że Twoje prawdziwe piękno jest w Tobie i nikomu nie wolno zgasić Twego blasku. Wsparłam i pomogłam już setkom kobiet, wierzę, że dzięki temu kursowi mogę także i Tobie…

Zobacz szczegóły i kup >>>tutaj

Obecnie jestem w trakcie prowadzenia pierwszej wspaniałej grupy kursowej. Kolejna edycja ruszy w okolicach kwietnia/maja 2020r. Jeśli jesteś zainteresowana kursem i chcesz dostać informację o ofercie promocyjnej, to napisz do mnie: info@jbsk.com.pl

4. Ebook “Zacznij dzień zdrowo i stylowo”

To pełna inspiracji książka, w której oprócz pięknych i pysznych przepisów na śniadania, znajdziesz też moją historię. To szczera opowieść o niskiej samoocenie, kompleksach, problemach z nadwagą i ze zdrowiem. To moja droga poszukiwania SIEBIE i równowagi w życiu. To odnalezienie odpowiedzi na pytania: jak żyć w zdrowiu, jak odnaleźć siebie, kondycję i harmonię.

Zobacz szczegóły i kup >>>tutaj

5. Kurs online “Zostań Osobistą Stylistką”

Bez wychodzenia z domu możesz nauczyć się podstaw pracy osobistej stylistki, ze wsparciem grupy na Fb lub bez – jak wolisz…? Ten kurs to kwintesencja kursu stacjonarnego, który teraz możesz przejść bez względu na to, gdzie mieszkasz, bez wychodzenia z domu, a jakbyś była w grupie kursantek. To lekcje video + spotkania i wsparcie w zamkniętej grupie na Fb, doświadczenie i ogromna wiedza, którą dzieli się z Tobą założycielka szkoły w najbardziej dogodnej dla Ciebie formie.

Zobacz szczegóły >>>tutaj

6. Sesja coachingowa

To fantastyczne możliwości dla Ciebie. Wiem to z własnego doświadczenia. To spotkania podczas których możesz omówić to, co chciałabyś zmienić i wspólnie z coachem przejść przez zmiany. Coaching to fantastyczne narzędzie, które daje możliwości skupienia się na teraźniejszych sprawach, które chcesz rozwiązać. Bez analizowania przeszłości. Liczy się tu i teraz!

Zobacz szczegóły >>>tutaj

Do zobaczenia w świecie online!

Justyna Krawczyk
Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.