Osobista Biblia Stylu

Jak to wygląda w praktyce?
Najpierw wypełniasz ankietę, którą wysyłam do Ciebie. Za pomocą precyzyjnych pytań określamy Twoją sylwetkę, typ kolorystyczny, a następnie styl i potrzeby. Możemy też się spotkać na Skype po to, aby się lepiej poznać. Jeśli jesteś z Warszawy, to kawa też wchodzi w grę. Na tej podstawie przygotowuję dla Ciebie przewodnik, w którym znajdziesz:

  • 6 stylizacji casualowych
  • 3 stylizacje do pracy
  • 3 stylizacje na wieczorne wyjścia

lub w zgodzie z Twoimi potrzebami.

UWAGA ważne – usługa jest dostępna w wersji basic oraz premium.

Wersja basic – to 12 fantastycznych stylizacji, które będą stanowić inspiracje i wskazania do tego, jakich zestawów powinnaś szukać i jak je tworzyć.  Oznacza to, że otrzymasz wskazówki względem swojej sylwetki, typu kolorystycznego oraz stylu, jak również wskazania jakich fasonów ubrań szukać. Wszystko to, bez wychodzenia z domu. Będziesz mogła wziąć ze sobą swój przewodnik i ruszyć na zakupy w poszukiwaniach podobnych zestawów w ulubionych sklepach, lub zamówić je przez internet.

Cena za usługę: 490 zł

Wersja premium – bez wychodzenia z domu otrzymasz praktyczne wskazówki i gotową listę linków do poszczególnych elementów garderoby zaproponowanych w zestawach stylistycznych.  Wszystko to zgodne z Twoją sylwetką, typem kolorystycznym oraz stylem. W przewodniku znajdziesz 12 fantastycznych stylizacji, co może oznaczać nawet 50 aktywnych linków do konkretnych sklepów ze wskazaniem konkretnych ubrań gotowych do zamówienia zgodnych z Twoimi rozmiarami.

Cena za usługę: 790 zł

Swoją Biblię Stylu otrzymasz w formie pdf w ciągu 7 dni od momentu przesłania wypełnionej ankiety.

Jeśli masz pytania napisz: info@jbsk.com.pl, lub zadzwoń 603 380 952

 

UMÓW SIĘ