BlogPsychologicznie, kobieco

Test wartości. Dlaczego jest tak ważny

By 25 kwietnia 2017 6 maja, 2019 No Comments

Gdybym ja go zrobiła lata temu, to moje życie inaczej by wyglądało. Tak myślałam i pewnie Ty też tak możesz pomyśleć ale powiedz co Ci z tego przyjdzie? No nic. Możesz go zrobić teraz i to się liczy!

Na test wartości wpadłam jakiś czas temu przeglądając kolejną książkę rozwojową. Gdy go zrobiłam to wszystko stało się jasne. Jasne jak słońce, że to od niego powinnam zacząć podejmując jakiekolwiek decyzje w życiu. Dlatego też jak tylko zaczęłam planować swój kurs online, który ma wzmocnić kobiety, ma sprawić, że poczują się pewniej, to natychmiast postanowiłam, że ten test musi znaleźć się u mnie na kursie i to już pierwszego dnia.

Jakie są korzyści z przeprowadzenia testu?

Mogłabym je mnożyć ale powiem w skrócie. Wiesz kim jesteś, wiesz co jest dla Ciebie najważniejsze, wiesz czym się kierować w życiu podejmując ważne decyzje. Wszystko staje się jasne, więc nie ma co czekać tylko trzeba taki test zrobić i już.

I dziś przekazuję Ci w prezencie test do zrobienia. Wydrukuj i wykonaj zgodnie z zaleceniami. To jest część całego kursu “Uwierz w siebie, jesteś tego warta” dlatego forma graficzna wskazuje na dzień pierwszy. Nie sugeruj się tym tylko wykonaj swój test już dzisiaj.

Uwierz_w_siebie_jesteś_tego_warta_kurs_online_dzień_1

Trzymam za Ciebie kciuki!

Justyna