Test wartości. Dlaczego jest tak ważny

wartości

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Gdybym ja go zrobiła lata temu, to moje życie inaczej by wyglądało. Tak myślałam i pewnie Ty też tak możesz pomyśleć ale powiedz co Ci z tego przyjdzie? No nic. Możesz go zrobić teraz i to się liczy!

Na test wartości wpadłam jakiś czas temu przeglądając kolejną książkę rozwojową. Gdy go zrobiłam to wszystko stało się jasne. Jasne jak słońce, że to od niego powinnam zacząć podejmując jakiekolwiek decyzje w życiu. Dlatego też jak tylko zaczęłam planować swój kurs online, który ma wzmocnić kobiety, ma sprawić, że poczują się pewniej, to natychmiast postanowiłam, że ten test musi znaleźć się u mnie na kursie i to już pierwszego dnia.

Jakie są korzyści z przeprowadzenia testu?

Mogłabym je mnożyć ale powiem w skrócie. Wiesz kim jesteś, wiesz co jest dla Ciebie najważniejsze, wiesz czym się kierować w życiu podejmując ważne decyzje. Wszystko staje się jasne, więc nie ma co czekać tylko trzeba taki test zrobić i już.

I dziś przekazuję Ci w prezencie test do zrobienia. Wydrukuj i wykonaj zgodnie z zaleceniami. To jest część całego kursu “Uwierz w siebie, jesteś tego warta” dlatego forma graficzna wskazuje na dzień pierwszy. Nie sugeruj się tym tylko wykonaj swój test już dzisiaj.

Uwierz_w_siebie_jesteś_tego_warta_kurs_online_dzień_1

Trzymam za Ciebie kciuki!

Justyna

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.