Książki

Wszystko co robię jest oparte na moich doświadczeniach. Zrozumiałam, że lekcje z mojego życia, są użyteczne tylko wtedy, kiedy dzielę się nimi z innymi.

Justyna Krawczyk książka

Jak jedna, mała zmiana może odmienić Twoje życie

To książka, która zmienia świat i kieruję ją do Ciebie…

Jeśli chcesz odmienić swoje życie, jeśli nie wiesz od czego zacząć, ale jesteś gotowa stawić się do życia o jakim marzysz. Zasługujesz na wszystko to, co najlepsze. Jestem o tym przekonana! Wystarczy jedna, mała zmiana! Jestem przekonana, że każda z nas zasługuje na piękne i szczęśliwe życie. 

Jak być Szczęśliwą kobietą - 15 kroków

Pierwsza książka mojego autorstwa – „Jak być Szczęśliwą kobietą – 15 kroków” to nie kolejny poradnik coachingowy, czy naukowe wskazówki. Jest to moja historia, napisana przez życie. Pragnę się nią z Tobą podzielić i podpowiedzieć Ci jakie poczynione przeze mnie zmiany, krok po kroku zbliżały mnie do szczęśliwego życia, a więc zbliżą i Ciebie… Zapraszam Cię w piękną podróż – masz do przejścia tylko 15 kroków, aby stać się Szczęśliwą kobietą…

JAK BYĆ SZCZĘŚLIWĄ MYSZKĄ

Ta książka, to przygody biednej małej Myszki, trafiającej pewnego dnia do domu Misia, który postanawia się nią zaopiekować. To historie i perypetie Myszki, która poddawana jest ocenie, krytyce innych oraz Misia, który zawsze widzi w niej CUD do odkrycia. To nie jest zwyczajna książka. Zapewne jest to bajka terapeutyczna, która powstała z ogromnej chęci podzielenia się naszymi rodzicielskimi zmianami i odkryciami.

Ebook "Zacznij dzień zdrowo i stylowo"

Ten ebook, to nie suche przepisy na pyszne dania. To pełna inspiracji książka, w której oprócz pięknych i pysznych przepisów na śniadania, znajdziesz też moją historię. To szczera opowieść o niskiej samoocenie, kompleksach, problemach z nadwagą i ze zdrowiem. To moja droga poszukiwania SIEBIE i równowagi w życiu. To odnalezienie odpowiedzi na pytania: jak żyć w zdrowiu, jak odnaleźć siebie, kondycję i harmonię.

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.