Osobista Biblia Stylu

Jak to wygląda w praktyce?
Najpierw wypełniasz ankietę, którą wysyłam do Ciebie. Za pomocą precyzyjnych pytań określamy Twoją sylwetkę, typ kolorystyczny, a następnie styl i potrzeby. Możemy też się spotkać na Skype po to, aby się lepiej poznać. Jeśli jesteś z Warszawy, to kawa też wchodzi w grę. Na tej podstawie przygotowuję dla Ciebie przewodnik w którym znajdziesz:

6 stylizacji casualowych
3 stylizacje do pracy
3 stylizacje na wieczorne wyjścia
lub w zgodzie z Twoimi potrzebami.

UWAGA ważne – usługa jest dostępna w wersji basic oraz premium.


Wersja Basic – to 12 fantastycznych stylizacji, które będą stanowić inspiracje i wskazania do tego, jakich zestawów powinnaś szukać i jak je tworzyć. Oznacza to, że otrzymasz wskazówki względem swojej sylwetki, typu kolorystycznego oraz stylu, jak również wskazania jakich fasonów ubrań szukać. Wszystko to bez wychodzenia z domu. Będziesz mogła wziąć ze sobą swój przewodnik i ruszyć na zakupy w poszukiwaniu podobnych zestawów w ulubionych sklepach lub zamówić je przez internet.

Cena usługi: 590 zł

Wersja Premium – bez wychodzenia z domu otrzymasz praktyczne wskazówki i gotową listę linków do poszczególnych elementów garderoby zaproponowanych w zestawach stylistycznych. Wszystko to zgodne z Twoją sylwetką, typem kolorystycznym oraz stylem. W przewodniku znajdziesz 12 fantastycznych stylizacji, co może oznaczać nawet 50 aktywnych linków do konkretnych sklepów ze wskazaniem konkretnych ubrań gotowych do zamówienia zgodnych z Twoimi rozmiarami.

Cena usługi: 890 zł

Jeśli masz pytania napisz: info@jbsk.com.pl,

lub zadzwoń 603380952

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.