Osobista Biblia Stylu

To produkt dla wszystkich tych, którzy chcą otrzymać gotowe rozwiązania dla siebie, bez wychodzenia z domu. To pięknie wydany spersonalizowany przewodnik stylu przygotowany konkretnie dla Ciebie. Znajdziesz w nim wskazówki względem Twojej sylwetki i typu kolorystycznego. Stylizacje, które sprawdzą się każdego dnia. Koniec z codziennym: co ja mam na siebie włożyć?

Cena za usługę: 490 PLN

 

ZOBACZ WIĘCEJ

Przegląd Szafy

 

Przegląd szafy to świetny początek nie tylko na drodze do zmian w kwestii ubrania. Gdy robimy porządek w szafie to jednocześnie robimy porządek w naszym życiu. Podczas spotkania określimy Twoją sylwetkę oraz typ kolorystyczny a następnie uporządkujemy szafę. Pożegnamy się z ubraniami, które nie pasują do Twojej sylwetki i osobowości lub są zniszczone. Zrobimy listę koniecznych zakupów aby skompletować szafę w taki sposób, abyś codziennie mogła przygotować idealną stylizację.

Cena usługi: 600 PLN

 

ZOBACZ WIĘCEJ

Zakupy

 

Wściekasz się na samą myśl o tym, że musisz coś kupić? Albo uwielbiasz zakupy ale wracasz do domu z pełną torbą ubrań, których potem nie nosisz? Trzeba z tym skończyć i zacząć robić zakupy z przyjemnością. Czy to jest możliwe? Owszem! Gdy idziesz w towarzystwie specjalistki, która nie tylko dobrze Ci życzy, ale też doskonale się na tym zna, to po prostu staje się możliwe!

Cena usługi: 700 PLN 

* Jeśli wcześniej korzystałaś z innych usług, możesz też umówić się na godziny. Pierwsza to koszt 200pln, każda kolejna to koszt 150pln

ZOBACZ WIĘCEJ

Konsultacja stylistyczna

 

Kojarzysz programy telewizyjne w których do pięknego wnętrza przyjeżdża klientka z walizką pełną ubrań na spotkanie ze stylistką? To jest możliwe nie tylko w telewizji ale też w rzeczywistości! Właśnie tak to wygląda! Ty zabierasz walizkę i przyjeżdżasz do nas, a my pracujemy nad Twoim nowym pięknym wizerunkiem. Wszystko to zaledwie w pół dnia!

Cena usługi: 800 PLN

 

ZOBACZ WIĘCEJ

Coaching

 

To fantastyczne możliwości dla Ciebie. Wiem to z własnego doświadczenia. To spotkania podczas których możesz omówić to, co chciałabyś zmienić i wspólnie z coachem przejść przez zmiany. Coaching to fantastyczne narzędzie, które daje możliwości skupienia się na teraźniejszych sprawach, które chcesz rozwiązać. Bez analizowania przeszłości. Liczy się tu i teraz!

Cena za pakiet: 900 PLN  

Cena obejmuje pakiet trzech spotkań.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

 

Sesja zdjęciowa w Hiszpanii

 

Marzy Ci się sesja zdjęciowa w gorącej Hiszpanii? Piękna Andaluzja i świetna fotograf Ania Danielewska już czekają na Ciebie. Połącz wakacje lub wypad na weekend z sesją zdjęciową, której nie zapomnisz do końca życia. Zdjęcia wykona utalentowana fotograf mieszkająca na co dzień w Hiszpanii.

Cena za pakiet: 250 EURO (ok. 2h)

Opcjonalnie: wybór stylizacji do sesji zdjęciowej w Warszawie ze stylistką Justyną Krawczyk – 450pln

ZOBACZ WIĘCEJ