Szkolenia

Szkolenia, to jedna z najlepszych inwestycji w siebie oraz w swoich pracowników. Wybierz to, które podniesie kompetencje Twoje lub Twoich pracowników.

Zostań Stylistką

Szkolenie “Zostań Osobistą Stylistką” prowadzi Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach, właścicielka New Style Academy – szkoły stylistek. Słynie ze świetnych szkoleń i budowania fantastycznej atmosfery podczas warsztatów. Zdradza wszelkie tajemnice pracy stylistki. Mówi o plusach ale też o minusach tego zawodu. Uczy nie tylko analizy sylwetki czy analizy kolorystycznej ale też mówi o tym, jak zdobyć klientów, gdzie ich szukać i jak ich zatrzymać. Opowiada o błędach jakie popełniła sama prowadząc swój biznes. Wszystko po to, abyś Ty nie musiała ich popełniać.

Dla Biznesu

Szkolenia, to jedna z najlepszych inwestycji w pracowników, z zakresu podnoszenia ich kompetencji jak również sposobu na zwiększanie motywacji i zadowolenia z pracy. Szkolenia z zakresu dress codu dedykowane są dla wszystkich firm, którym zależy na profesjonalnym wizerunku pracowników. Szkolenia dla pracowników marek modowych, dedykowane są tym właścicielom butików, którym zależy na podnoszeniu kompetencji pracowników z zakresu stylizacji.

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.