O mnie

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym). Jestem absolwentką prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyłam z wyróżnieniem, uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC.
 

Jestem doradcą i trenerem w zakresie zmiany wizerunku zewnętrznego oraz przemiany wewnętrznej. Jestem autorką programu metamorfoz skierowanego do kobiet pragnących zmienić swoje życie.

 

Pomagam w odnalezieniu własnego stylu, podpowiadam jak uwierzyć w siebie oraz we własne możliwości. Jestem warszawską stylistką, coachem, wybawcą, doradcą, wspierającą przyjaciółką i ekspertką w jednym!

Moją misją jest dodawanie skrzydeł kobietom!
Jesteś na nie gotowa?

Media o mnie

Jedna sukienka na trzy sposoby – Pytanie na Śniadanie

Jakie sukienki kupować, aby można było wykorzystywać je na wiele okazji? Jako Osobista Stylistka wiem to doskonale, ale chętnie podzielę się z Wami tą wiedzą! Zobacz moje spotkanie z Moniką Zamachowską w programie Pytanie na Śniadanie, następnie przejrzyj swoja szafę, bo może się to okazać dla Ciebie bardzo inspirująca i przydatna lekcja. KLIKNIJ I OGLĄDAJ

Moda prosto z Second Handów w Pytanie na Śniadanie

Uwielbiam łowy, polowania i szukanie perełek. W second handach mogłabym zamieszkać i czekać na nową dostawę 😉 Spodnie od Mos Mosh za 30pln? Bosko! Kamizelka skórzana Roxy za 80pln? Rewelacja! Ale spodnie ze skóry z wysokiem stanem w stylu kulotów za 10 pln to już spełnienie marzeń 🙂 Zobaczcie co zaprezentowałam w Pytanie na Śniadanie…
Wszystkie Artykuły zostały załadowane
Nie ma więcej artykułów
Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.