Szkolenia dla pracowników salonów odzieżowych

Jesteś właścicielem marki modowej? Odpowiadasz za sieć salonów odzieżowych i chcesz, aby sprzedawcy stali się profesjonalnymi doradcami?

Zdecyduj się na współpracę z nami i wybierz szkolenie ZAMIENIAMY SPRZEDAWCÓW W SUPER DORADCÓW!

Skończyły się czasy w których sprzedawca był jedynie od tego, aby podać mniejszy rozmiar czy zamówić brakującą rzecz w salonie. W okresie „mody na modę”, odczuwalnego trendu również w Polsce, klientki zaczynają mieć coraz większą świadomość oraz wiedzę. Coraz więcej oczekują od marek odzieżowych. Oczekują wysokiej jakości ubrań oraz wysokiej jakości obsługi.

Dlatego wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i proponujemy szkolenie podczas którego uczymy:

  • Jak szybko i skutecznie dokonać analizy sylwetki
  • Jak dobrać odpowiednie fasony
  • Jak szybko wskazać odpowiedni kolor
  • Jak tworzyć zestawy i gotowe rozwiązania stylistyczne

Szkolenie to podniesie kompetencje sprzedawców, którzy poznają podstawowe zasady budowania prawidłowych proporcji sylwetki. Dowiedzą się również, jak szybko i skutecznie dobrać pasujący kolor do typu urody. Uczestnicy szkolenia nauczą się również jak stworzyć zestawy ubrań, za które klientki będą wdzięczne, wrócą i polecą markę innym!

Autorką szkolenia jest Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach. Absolwentka prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, należąca do międzynarodowej organizacji zrzeszającej Style Coachów IASC.

CENA PRZEPROWADZENIA PROJEKTU: USTALANA INDYWIDUALNIE

Jeśli masz pytania napisz: info@jbsk.com.pl,

lub zadzwoń 603380952

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.