6 ograniczających bullshitów (przekonań) uniemożliwiających zmianę stylu – wskazuje stylistka

375475996_332141942510561_8037779656364215380_n

Udostępnij

-Czas czytania: 4 minuty-

Twój osobisty styl jest potężnym narzędziem do wyrażania siebie i wzmacniania pozycji. Jednak wiele kobiet powstrzymują ograniczające przekonania, które uniemożliwiają im pełne wykorzystanie swojego stylu i wykorzystanie prawdziwego potencjału. Czas je odkryć również przed Tobą, abyś mogła rozpoznać to, co Cię ogranicza, abyś mogła to zmienić i skorzystać w moich usług Style Coach-a (osobista stylistka + life coach w jednym).

Spis treści:

Wiara w to, że jesteś samowystarczalna

Przekonanie, że nie stać Cię na osobistą stylistkę

Wiara w to, że to coś mega trudnego, tylko dla wybrańców

Brak wiary w siebie

Brak wiary w wartość wizerunku

Strach przed zmianą

Dlaczego powinnaś wybrać właśnie mnie

1.Wiara w to, że jesteś samowystarczalna

Czy zdarza Ci się myśleć: sama sobie ze wszystkim poradzę, jakoś dam radę? Ta wiara w samowystarczalność może prowadzić do niechęci do szukania pomocy lub wskazówek, jeśli chodzi o Twój styl. Pamiętaj, że szukanie wsparcia u osobistej stylistki czy eksperta w dziedzinie mody nie oznacza słabości; oznacza otwarcie drzwi do świata możliwości i wiedzy, które mogą zmienić Twoją podróż stylistyczną.

Uwierz mi, wiem co mówię. Pracuję jako Style Coach już kilkanaście lat i mam za sobą setki kobiet, które mi zaufały. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, to myślę, że przegląd szafy będzie dla Ciebie online. Pamiętaj, że jeśli nie jesteś z Warszawy, to ja również dojeżdżam do innych miast lub możemy umówić się online. Najważniejsze, to abyś podjęła decyzję i zadbała wreszcie o siebie.

2.Przekonanie, że nie stać się na osobistą stylistkę

Możesz wierzyć, że inwestowanie w swój osobisty styl to luksus, na który nie możesz sobie pozwolić. Prawda jest taka, że ​​zmiana stylu nie musi rozbijać banku. Strategiczne podejście do tworzenia wszechstronnej garderoby z kluczowych elementów inwestycji może na dłuższą metę zaoszczędzić pieniądze, ponieważ będziesz nosić rzeczy, które naprawdę odzwierciedlają Twój styl i które można łatwo mieszać i dopasowywać.

Co więcej – sprawdź proszę ile w Twojej szafie masz ubrań z metkami, których nigdy nie nosiłaś? Sprzedaj je a będziesz natychmiast miała pieniądze na wspólne zakupy ze mną lub na nowe uprania.

Przeczytaj również: 7 zasad stylu od KARLA LAGERFELDA – zdradza osobista stylistka

3.Przekonanie, że to coś mega trudnego

Nie jestem ekspertem w dziedzinie mody, więc nie mogę tego zrobić dobrze. To przekonanie może powstrzymywać Cię przed odkrywaniem i eksperymentowaniem ze swoim stylem. Możesz także pomyśleć, że kształt i styl Twojego ciała są tak wyjątkowe, że nikt nie może Ci pomóc. Ale to wcale nie jest prawdą. Piękno stylu polega na tym, że jest subiektywny i niepowtarzalny dla każdej osoby. Uwzględnij swój osobisty gust i preferencje i pamiętaj, że istnieją zasoby i profesjonaliści, tacy jak ja, którzy z przyjemnością Ci pomogą.

Na każdym kroku będę Cię uczyć, bo ja nie jestem jedynie osobistą stylistką, a Style Coachem i we krwi mam motywowanie i edukowanie tak, abyś na drugi dzień poradziła sobie sama.

Przeczytaj również: Bądź z siebie dumna nie tylko w drogich i markowych ciuchach – mówi stylistka

4.Brak wiary w siebie

Wątpliwości mogą przyćmić Twoją zdolność do pełnego przyjęcia swojego osobistego stylu. Możesz kwestionować swoje wybory lub martwić się o to, co pomyślą inni. Zaufaj swojej intuicji i pamiętaj, że Twój styl jest odzwierciedleniem Twojego autentycznego „ja”. Kiedy ubierasz się dla siebie, Twoja pewność siebie będzie promieniować w każdym stroju.

Warto jednak tę pewność siebie najpierw lepiej ubrać i wzbudzić, właśnie dzięki świetnym ubraniom. Umów się więc na wspólne zakupy ze mną już dziś i zacznij swoją przemianę bez czekania na lepszy moment. On właśnie nadszedł.

Przeczytaj również: Jak wybrać kolor, który jest dla Twojego typu urody? To bardzo ważne, mówi pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach

5.Brak wiary w wartość wizerunku

Poczucie niewartościowości lub niedoceniania siebie może mieć wpływ na to, jak podchodzisz do swojego osobistego stylu. Pamiętaj, że zasługujesz na inwestowanie czasu, wysiłku i zasobów w stworzenie garderoby, w której poczujesz się niesamowicie. Uchwyć swoją wyjątkową wartość i pozwól, aby wyrażała się w Twoim stylu. Mówię Ci to nie tylko jako osobista stylistka ale jako kobieta, która również tę przemianę przechodziła. Odkąd zaczęłam dbać o swój wizerunek, kupuję jedynie ubrania w których czuję się świetnie, to zaczęłam czuć się pewniejsza siebie, i w taki sposób również zaczęli mnie postrzegać inni.

6.Strach przed zmianą

Zmiany mogą być onieśmielające, szczególnie jeśli chodzi o Twój styl. Strach przed wyjściem ze swojej strefy komfortu lub wypróbowaniem czegoś nowego może Cię skutecznie powstrzymywać. Potraktuj zmiany jako szansę na rozwój i nowe odkrycia. Przyjmowanie nowych stylów i trendów może prowadzić do nieoczekiwanych radości i głębszego połączenia ze swoim prawdziwym ja.

W swojej pracy jako Style Coach (osobista stylistka + life coach w jednym) widziałam setki razy kobiety, które najpierw odkrywały swój styl a potem okazywało się, że świat zaczął otwierać nowe drzwi. Drzwi możliwości, lepszych rozwiązań, ciekawszych przeżyć, lepszej pracy czy związku. To jak wyglądasz jest ważne, bo Ty jesteś ważna!

Przeczytaj również: Otwierasz szafę i płaczesz? Zrozum dlaczego tak jest i zmień to – podpowiada stylistka

Dlaczego powinnaś wybrać właśnie mnie?

Jestem pierwszą w Polsce licencjonowaną Style Coach z wieloletnim doświadczeniem w tym zawodzie. Mam naturalny dar do stylizowania poparty wiedzą zdobytą w brytyjskiej szkole Style Coachingu oraz setkami klientek, dzięki którym zdobyłam też ogromne doświadczenie. Patrzę na osobę, która się do mnie zgłasza całościowo i zależy mi na tym, aby jej wizerunek odpowiadał temu kim naprawdę jest. Nie przebieram, nie ubieram według własnego widzimisię czy jedynie trendów. Kobieta, która oddaje się w moje ręce musi się czuć doskonale, czyli dążymy do tego, aby wreszcie stała się sobą i swoją najlepszą wersją siebie.

Jeśli szukasz profesjonalistki i chcesz odmienić swój wizerunek, to skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń.

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Shopping Cart
Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.