Wyłącz krytykę, włącz empatię, to wszystkim będzie żyło się lepiej

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Właśnie mija dziesięć lat (jest 2022r.) od dnia kiedy postanowiłam stworzyć tę markę, firmę dla kobiet. Aby móc im pomagać uwierzyć w siebie i żyć pełnią życia. Tak się złożyło, że poszłam za głosem talentu do ubierania kobiet i stałam się licencjonowaną Style Coach (osobista stylistka + life coach w jednym). W fantastyczny sposób połączyłam przemianę zewnętrzną z wewnętrzną. Pierwszym krokiem do głębszej zmiany jest więc wizerunek, styl, który kreuję na przeglądach szaf, wspólnych zakupach czy podczas szkoleń dla stylistek na które przychodzą też kobiety, które tę wiedzę chcą posiąść dla siebie. Natomiast głębsza zmiana zachodzi podczas indywidualnych sesji coachingowych, podczas których pracuję z kobietami nad odkrywaniem swojego potencjału i wiarą w siebie. Muszę przyznać, że kocham swój zawód, który sama sobie wybrałam, który absolutnie był potrzebny najpierw mnie, abym potem mogła pomagać innym.

Przez większość swojego życia byłam krytyczna wobec innych, bo byłam krytyczna przede wszystkim wobec siebie. Podczas terapii o której piszę w pierwszej książce mojego autorstwa „Jak być szczęśliwą kobietą„, odkryłam skąd we mnie tyle destrukcyjnej krytyki i krok po kroku zaczęłam to zmieniać. Dziś zamiast myśleć i oceniać słowami jaka ona dziwna czuję i zastanawiam się co takiego wydarzyło się w życiu tej osoby, że taka się stała. To była właśnie ta kluczowa zmiana, która najpierw nastała we mnie. Przestałam siebie oceniać i krytykować, a zaczęłam patrzeć na siebie ze zrozumieniem szukając przyczyn tak złego samopoczucia i niskiej samooceny. Dziś stoję za sobą murem, czuję się wartościowa i życzę tego każdemu.

Od momentu, gdy to zrozumiałam zaczęłam nie tylko patrzeć inaczej na siebie ale również na ludzi, których spotykam. Pomagam jeśli są gotowi pracować i się zmieniać. Stawiam granice jeśli przychodzą zaszkodzić mnie bądź mojej rodzinie.

Jedno jest pewne i wciąż się powtarza – jeśli chcesz, aby świat był lepszy, zmiany musisz zacząć od siebie.

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Shopping Cart
Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.