Marzysz o zawodzie Osobistej Stylistki? Nie wiesz od czego zacząć? Szukasz najlepszego szkolenia?

Dobrze trafiłaś!

 

Kurs Zostań Osobistą Stylistką prowadzi Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach. Słynie ze świetnych szkoleń i budowania fantastycznej atmosfery podczas warsztatów. Zdradza wszelkie tajemnice pracy stylistki. Mówi o plusach ale też o minusach tego zawodu. Uczy nie tylko analizy sylwetki czy analizy kolorystycznej ale też mówi o tym, jak zdobyć klientów, gdzie ich szukać i jak ich zatrzymać. Opowiada o błędach jakie popełniła sama prowadząc swój biznes. Wszystko po to, abyś Ty nie musiała ich popełniać.

Jak zostać stylistką?

Ten dwudniowy kurs stylizacji ubioru jest czasem szalenie inspirującym, wartościowym i dającym nadzieję na spełnienie swoich marzeń i rozpoczęcie pracy o jakiej zawsze marzyłaś!

WYBIERZ PROGRAM ODPOWIEDNI DLA SIEBIE

POZIOM
BASIC

POZIOM
MASTER

OPINIE O PROGRAMIE

Rekomenduję wszystkim szkolenie „Zostań Osobistą Stylistką” które prowadzi Justyna. Jest ona prawdziwym wulkanem pozytywnej, udzielającej się energii i wiedzy. To najlepsze szkolenie w jakim brałam udział!

Teresa Ostrowska - PieńkowskaWarszawa

Dzięki Justynie zdobyłam wiedzę i doświadczenie. Justyna przekazała mi też wiele pozytywnej energii. Dzięki takim kobietom inne kobiety zaczynają wierzyć w siebie i spełniają swoje marzenia. Dziękuję!

Kinga PrzysiudaBerlin

Kurs "Zostań osobistą stylistką" wzbogacił mnie o szereg ważnych wskazówek w pracy nad wizerunkiem. Justyna uświadomiła mi przede wszystkim to, że zawsze należy pozostać sobą, bo tylko wtedy jesteśmy nie do podrobienia.

Ewa BrokSzczecin

Justyna jest mądrą, życzliwą, utalentowaną i dobrą osobą. Wspaniała dusza artysty i to nie w jednej dziedzinie. Możecie sie o tym przekonać osobiście, biorąc udział w szkoleniu Zostań Osobistą Stylistką!

Kinga SotkiewiczWarszawa

Bardzo cenne podczas szkolenia było dla mnie to, że Justyna przedstawiła nie tylko zagadnienia dotyczące dobierania garderoby ale przede wszystkim relacji z klientami. Justyna sama doskonale dba o atmosferę i także tą umiejętnością podzieliła się z nami.

Ewa PrzybylskaWarszawa

Szkolenie organizowane przez Justynę było dla mnie wspaniałą szansą na przetarcie pierwszych szlaków na drodze zawodowej, a dodatkowo było świetną przygodą i okazją na spotkanie inspirujących kobiet.

Ola JuszczykWarszawa

Otwierające umysł, emocjonalne przeżycie, które dało mi energię do działania i rozwoju. Justyna jest niezwykle ciepłą i pomocną osobą. Zaraża optymizmem, który jest tak potrzebny w zawodzie stylistki.

Aleksandra StachowskaPoznań

Szkolenie Zostań Osobistą Stylistką dało mi wiedzę ale również niesamowitą motywację i wiarę we własne możliwości. W efekcie założyłam bloga i startuję z własną firmą. Justyna nie tylko uczy, ale również zmienia ludzkie życie!

Agnieszka KosmalskaPoznań