Co powiedzą inni

osobista stylistka warszawa

Udostępnij

Przez większość mojego życia zastanawiałam się co powiedzą inni. Gdy podejmowałam decyzję o wyborze studiów czy na temat pracy, o którą się starałam. Rzadko kiedy kierowałam się swoimi odczuciami i przemyśleniami, a częściej kierowałam się opinią innych.

Co powinnam zrobić?

Jak wyglądam w tej sukience?

Gdzie warto lecieć na wakacje?

No cóż. Nie twierdzę, że opinia innych w ogóle nie ma znaczenia. Fajnie jest rozmawiać, dyskutować, patrzeć jak inni widzą to, na co my patrzymy. Ale ostateczna decyzja na temat naszego życia powinna być nasza.

Kiedy wybieram się na zakupy z klientką, to najpierw siadam z nią na kawie i rozmawiam. Chcę wiedzieć kim jest, co robi,co lubi, aby podążać za nią i ubrać ją w zgodzie z tym, kim jest naprawdę. Bo pracuję jako Style Coach (osobista stylistka + life coach w jednym) i bez pytania mogę ubrać każdą zgłaszającą się do mnie kobietę. Ale mnie nie o to chodzi. To nie ma być moja wizja, tę zachowuję dla siebie. Kiedy zgłasza się do mnie kobieta z prośbą o pomoc w kreowaniu wizerunku, to najważniejsza jest ona, a zaraz za tym idą moje umiejętności i kompetencje.

Zależy mi na tym, aby każda kobieta czuła się dobrze, czuła się ubrana, a nie przebrana. To mogę osiągnąć tylko wtedy, jeśli poświęcę czas na rozmowę, na poznanie osoby, która się do mnie zgłasza. Nie mniej jednak bardzo często słyszę podczas takiego dnia zakupowego:

  • a Ty co byś wzięła?
  • a Ty co myślisz?
  • a Tobie się podoba?

To naturalne pytania na które odpowiadam szczerze, ale zaraz zadaję też pytania:

  • a Ty jak się czujesz?
  • a Ty co myślisz?
  • a Ty się sobie podobasz?
  • czujesz, że to jest „Twoje”?

W taki sposób wypracowujemy styl zgodny z tym, kim naprawdę jest kobieta, która mi zaufała. To jest bardzo ważne dla mnie, bo chcę, aby każda z nas odkryła swoje piękno, dostrzegła to, kim jest naprawdę. Bo tylko żyjąc w zgodzie ze sobą możemy być prawdziwie i głęboko szczęśliwe.

Posiadam wszelkie kompetencje do ubierania i stylizowania kobiet. Kocham swoją pracę, więc oprócz diagnozy sylwetki, typu kolorystycznego i stylu, każda kobieta otrzyma ode mnie motywację i świetne samopoczucie po jednym takim dniu. Jednak to co jest niepodważalną wartością, to fakt, że będzie nie tylko świetnie wyglądać, ale też tak samo się czuć!

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Shopping Cart
Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.