Poznaj nową aplikację dla kobiet, które kochają modę – podpowiada osobista stylistka

osobista stylistka

Udostępnij

Styles to skandynawska aplikacja, która w tym roku pojawiła się jako konkurencja dla Pinterest oraz Instagram. Jest miejscem skupionym na modzie codziennej, a jej wyjątkowość polega na tym, że nie można używać zmieniających nas w kogoś innego filtrów, promowana jest naturalność i brak jest również wyścigu na polubienia czy komentarze. Platforma ta pozwala na publikowanie zdjęć własnych stylizacji i inspirowanie się stylem innych osób. Można również tagować ubrania, które mamy na sobie, aby inni wiedzieli gdzie je kupić.

Przeczytaj również: Koszmarny przegląd szafy, którego nie zapomnę do końca życia

Czym się różni Styles od Pinterest czy Instagram?

Styles skupia się przede wszystkim na modzie, ubraniach, stylizacjach i prostych zestawach. Zarówno Pinterest jak i Instagram są aplikacjami pełnymi pięknych zdjęć, ale oprócz ubrań można tam znaleźć niemalże wszystko, np. sztukę, podróże, książki czy piękne wnętrza. Styles, to miejsce jedynie skupione na ubraniach i podpowiedziach w tym temacie. Jest fajną alternatywą również dla mnie, bo pracując jako Style Coach (osobista stylistka + trener rozwoju osobistego w jednym) wciąż poszukuję inspiracji ale też miejsc gdzie mogę pokazać własny styl.

Znajdziemy tam zestawy skompletowane chociażby w lumpeksach (co jak wiesz uwielbiam), wyszukane perełki i nietuzinkowe zestawy. Oprócz tego to miejsce pełne gotowych setów do pracy, na co dzień, czy na większe wyjście. Dlatego to idealne miejsce nie tylko dla osobistych stylistek, ale też dla kobiet, które na co dzień szukają modowych inspiracji i pomocnych wskazówek.

Zapisz się na wspólne zakupy tutaj

Przeczytaj również: Jak kupować, żeby nie zwariować?

Otwartość i komunikacja znów stają się ważne

Jednym z fundamentów aplikacji Styles jest otwartość, bezpieczeństwo i dbałość o poziom komunikacji. Każda społeczność wymaga opieki, a zespół pracujący nad aplikacją przykłada dużą wagę do wszelkich wątpliwości użytkowników i komentarzy . Dostęp do wsparcia czyli tak zwanego supportu nie jest utrudniony, a wręcz możliwy dla każdego. Styles posiada oficjalne konto na Instagramie gdzie członkowie zespołu regularnie publikują wyróżniające się czymś nietuzinkowym zdjęcia i informacje dotyczące zmian czy aktualności związanych z aplikacją.

Generalnie fajne miejsce, które rodzi nadzieję powrotu do normalności, pokazywania różnorodności i piękna każdej z nas, zdjęć bez nadmiernego retuszu, które nie są prawdziwe.

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Shopping Cart
Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.