BlogPsychologicznie, kobieco

Jak odkryć to, co naprawdę chcesz robić

By 26 stycznia 2020 2 lutego, 2020 No Comments

Fot. Konrad Sieczkowski Kodixfoto

Jestem Style Coachem (osobista stylistka + trener rozwoju osobistego w jednym). Odkryłam to, co chcę w życiu robić kilka lat temu. Zmieniłam swoje życie zawodowe, ale tak naprawdę wydarzyło się dużo więcej. Ja zmieniłam swoje życie i nadal je zmieniam i coraz odważniej żyję po swojemu i sięgam po marzenia, które wydawały się nierealne. Własne szkoła dla stylistek New Style Academy? Setki klientek indywidualnych, przeglądy szaf, wspólne zakupy, kreowanie wizerunku? sprawianie, że kobiety czują się piękne? ogólnopolskie projekty szkoleniowe dla marek modowych “Zmieniamy sprzedawców w super doradców“?, własna książka, kursy online, ebooki? To naprawdę ja? Ja tego dokonałam?

Tych pytań jest wiele i na każde mogę odpowiedzieć – tak!

Kochana posłuchaj tego wywiadu, niezwykłego spotkania z Fryderykiem Karzełkiem z Klubu 555 w którym to opowiadam jak to się zaczęło i jak odkryłam to, co chcę w życiu naprawdę robić. Może weźmiesz coś dla siebie, zainspirujesz się do zmian o których marzysz.

Pisałam też już wcześniej o cudnej mapie marzeń i o misji życia. Kliknij koniecznie na te artykuły i przeczytaj. Dla mnie są to tematy życia.

Ściskam Cię serdecznie i zapraszam na moje wyzwanie #Poniedziałkowy kopniak w dobrym stylu tutaj. To niesamowite spotkania, które dodają wiary w to, że jesteś piękna i że możesz żyć życiem o jakim marzysz.

Justyna Krawczyk

Style Coach

Leave a Reply