Kiedy nie jesteś sobą, to przyciągasz to, co nie jest Twoje – jak to zmienić?

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Często zadaję sobie pytanie dlaczego moje życie wyglądało tak długo tak bardzo inaczej niż dziś. Nie katuje się już myślami, że szkoda tego czasu, nie żałuję, że tak się stało, bo wiem, że czasu nie cofnę. Dziś cieszę się jak nie wiem co, że zrozumiałam na czym to wszystko polega.

Kiedy nie jesteś sobą, to przyciągasz to, co nie jest Twoje – tak bym ujęła powód dlaczego moje życie wyglądało tak, jak wyglądało. A kiedy porzucasz maski, przestajesz udawać, pozwalasz sobie na decyzje w zgodzie ze sobą, to nagle Twoje życie się zmienia, przyciągasz to, na czym Ci zależy. Tak to teraz wygląda u mnie, bo tylko moje serce zna odpowiedź.

Pięknie o tym mówi Gregg Braden – tylko Twoje serce zna odpowiedź i kiedy jesteś sobą, to masz dostęp do podświadomości i intuicji. Najważniejsze to zharmonizować serce i mózg, doprowadzić do zjawiska koherencji.

Oto jak tego dokonać:

1.Zmiana świadomości

Czyli przejście z umysłu myślącego do serca uczuciowego. Jak to zrobić? Zamknij oczy, dotknij delikatnie centrum swojego serca, bo w ten sposób pociągniesz swoją świadomość do tego miejsca. Skupienie jest tam, gdzie poczujesz dotyk, zamknięte oczy, to sygnał dla podświadomości, że odchodzisz od otaczającego Cię świata zewnętrznego, a skupiasz się na uczuciach.

2.Zmiana oddechu

Zacznij oddychać nieco wolniej niż zwykle. Wolniejszy oddech to sygnał do podświadomości, że jesteś bezpieczna, nie musisz już szykować się do walki czy ucieczki. Możesz się zatrzymać i poczuć to, co czujesz w głębi duszy.

3.Połączenie mózgu z sercem

A teraz wybierz jedno ze wzniosłych uczuć: wdzięczność, uznanie, troska lub współczucie i poczuj je całym sercem. W takim stanie zostań co najmniej trzy minuty.

Połączenie tych 3 punktów, to harmonia serca i mózgu, koherencja dzięki której masz dostęp do sercowej intuicji gdzie znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Im lepiej znasz siebie, tym mniej będziesz się bać zmian i innych ludzi. Będziesz słuchać siebie, przyciągać to, co Twoje, kreować w zgodzie ze swoją intuicją.

Dziś wiem, że właśnie w stanie koherencji podejmowałam decyzje o pisaniu swoich książek, kreowaniu cudnych kursów online, już dziś wiem dlaczego wszystko to, co robię daje mi taką radość i pomaga innym.

Czuję ogromną wdzięczność za to, że to odkryłam, za takich ludzi jak Gregg Braden, dzięki którym mogę stawać się coraz lepszą wersją SIEBIE, oraz za Ciebie, za Twoje zaufanie i za to, że jesteś.

Justyna Krawczyk

Style Coach

Jak Być Szczęśliwą Kobietą

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.