Trendy i moda na jesień 2022 – jak z nich korzystać, aby pozostać SOBĄ

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Trendy i moda, to tematy, które uwielbiam. Pracuję jako Style Coach (osobista stylistka + life coach w jednym) i sama sobie tę pracę wybrałam. Kocham ubierać kobiety i patrzeć jak się zmieniają. Jak zaczynają się sobie podobać, jak zaczynają chętniej patrzeć w lustro i wierzyć w siebie.

Trendy, to temat każdej stylistki, także i mój. Jednak ja patrzę na nie nieco inaczej. Dla mnie najważniejsza jesteś Ty. To co lubisz, kim jesteś, jaki masz temperament, typ sylwetki oraz typ kolorystyczny. Warto, abyś o tym pamiętała sięgając po ubrania i trendy.

Choćby te szerokie spodnie, które są topowym trendem ja jesień 2022r. będą idealne dla sylwetki Ramiona Venus czy Super Sporty. Ale jeśli jesteś sylwetką Zmysłowe Biodra, to mimo, że są to modne spodnie, to nie są one wskazane dla Ciebie. Poszerzą jeszcze bardziej Twoje biodra i zniekształcą sylwetkę.

twojstyl.pl
allaniterndy.pl
polki.pl

Karmelowy, ciepły beżowy, kamel – te wszystkie jesienne kolory w większości są w odcieniu ciepłym. Więc mimo, że ten kolor jest modny, to nie dla każdego typu urody będzie on pasował. Będzie świetny dla ciepłych typów kolorystycznych takich jak wiosna i jesień, ale dla chłodnego lata i zimy już nie. Więc warto zawsze pamiętać o sobie – co do mnie pasuje i w czym się czuję najlepiej. Bo pewność siebie i piękny wygląd, są najmodniejszym i nigdy nie zmieniającym się trendem.

twojstyl.pl
minimalissmo.pl

Ważne – zawsze myśl o sobie, o tym co lubisz, kim jesteś. Pozostań wierną sobie, abyś czuła, że to Twoje życie! To jak pracuję sprawia, że kobiety mi ufają i wracają do mnie, za co jestem ogromnie wdzięczna! Wybierz przegląd szafy lub wspólne zakupy, abym pomogła Ci wykreować Twój wyjątkowy styl.

Ostatnią rzeczą na którą musisz zwrócić uwagę jest Twój osobisty styl. Trendy się zmieniają. Czasem modna jest skóra, potem szykowne i odważne pióra, a kolejnego sezonu pink total look. Nie musisz tego wszystkiego nosić jeśli tego nie czujesz. Znów powtórzę – najważniejsze jest to, abyś czuła się sobą każdego dnia. Dlatego gdy oglądasz trendy, modowe filmy czy pokazy mody, zawsze pamiętaj, aby zadać sobie pytanie – czy to jest „moje”, czy chcę w tym chodzić, czy to pasuje do mojej osobowości. Bo ja kocham pióra, ale total look in pink mimo, że przechodził prawdziwą rewolucję i miłość światowych projektantów, to ja wcale się w nim nie zakochałam i nie ubierałam.

twojstyl.pl
styl.fm
elle.pl

Powodzenia Kochana! Pamiętaj – cokolwiek robisz, kieruj się nie tylko rozumem, ale również sercem.

Justyna Krawczyk

Style Coach, właścicielka szkoły stylistek

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Shopping Cart
Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.