Jak kreuję styl Polek na całym świecie, bez wychodzenia z domu

osobista stylistka warszawa

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Od początku tworzenia swojej marki, myślałam o tym, aby tworzyć produkty czy usługi, które będą dostępne dla każdej z kobiet. Dlatego w mojej ofercie znajdują się też książki mojego autorstwa, które cenowo dostępne są dla każdej z nas. Jednak nie rozmyślałam jedynie nad ceną, ale też nad sposobem docierania do kobiet, które mieszkają daleko, na drugim końcu Polski, ale też często Europy czy świata.

Pracuję jako licencjonowana Style Coach (osobista stylistka + life coach w jednym) dlatego połączenie w praktyce przemiany zewnętrznej z wewnętrzną jest takie ważne. Bo początkowo, gdy zaczynałam, zajmowałam się tylko stylizacją i widziałam wiele kobiet, które wyglądały pięknie, były świetnie ubrane, ale w środku wciąż czuły się nieszczęśliwe, z niską samooceną. Dlatego postanowiłam połączyć jedno z drugim jako, że jesteśmy całością i pracuję coachingowo z klientkami, które są na to gotowe, albo one same kupują moje książki, które pięknie też uzupełniają to, co widoczne za zewnątrz. Bo są one wszystkie oparte na prawdziwej historii. Mojej historii. Dzięki której każda z nas może zobaczyć jaką drogę przeszłam i że też byłam nieszczęśliwa. Zajęło mi wiele czasu, aby dotrzeć do miejsca w którym dziś jestem, ale warto było wykonać tę pracę. Dziś chcę się nią dzielić z innymi i dalej iść własną drogą, bez zamartwiania się i myślenia nad tym, co powiedzą inni.

Jak więc pomagam kobietom na całym świecie bez wychodzenia z domu?

Dzięki temu, że istnieje internet. Hura!!!! Bo oprócz sesji coachingowych i kursów online mogę również tworzyć spersonalizowane Biblie Stylu.

Jak je tworzę?

Najważniejsze jest to, aby Cię poznać. Bez tego ani rusz. Muszę wiedzieć kim jesteś, co lubisz, jak żyjesz, czego pragniesz. Bo zależy mi na tym, aby stworzyć Twój styl, taki od serca, w zgodzie z tym, kim naprawdę jesteś. Nie chcę, abyś czuła się przebrana, a ubrana i to wspaniale. Dlatego zaczynamy od spotkania przez Skype czy inne narzędzie, aby się poznać. Rozmawiamy i ustalamy wszystko co ważne. Wcześniej wysyłam do Ciebie ankietę online dzięki której mogę dowiedzieć się o Tobie czegoś więcej.

Mimo, że w ankiecie zaznaczasz wiele odpowiedzi i udzielasz informacji choćby na temat sylwetki czy kolorów, to podczas spotkania online, pod moją opieką jeszcze raz określamy sylwetkę oraz dokonujemy analizy kolorystycznej. To jest bardzo ważne, bez tego ani rusz w kreowaniu wizerunku.

Następnie rozmawiamy na temat stylu, który chcesz wykreować. Określamy budżet, marki jakie lubisz, materiały na których Ci zależy, osoby, które Cię inspirują. Ustalamy rozmiary, wymagania dress codu w firmie w której pracujesz i wszystko to, co muszę wiedzieć, aby stworzyć Twoją Osobistą Biblie Stylu.

W efekcie tych wszystkich ustaleń powstaje Twoja Biblia Stylu wraz z zestawami stworzonymi tylko dla Ciebie. Ale to nie wszystko! W mailu oprócz biblii w pdf otrzymujesz też aktywne linki do sklepów, abyś jedynie mogla kliknąć i kupić. Jeśli jesteś w Anglii, to właśnie do angielskich sklepów otrzymujesz namiary, jeśli w Niemczech, to do niemieckich marek, itd.

Jeśli potrzebujesz podpowiedzi w kwestii fryzury, makijażu czy oprawek do okularów, to te porady otrzymujesz ode mnie w prezencie.

Zapraszam Kochana jeśli potrzebujesz mojej pomocy!

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Shopping Cart
Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.