BlogOsobista Stylistka radzi

Jedna rzecz na trzy sposoby

By 1 października 2018 No Comments

Uwielbiam kombinować. Założyć zwykłą sukienkę i zrobić z niej coś niezwykłego.

Tak jak z tą sukienką w granacie marki COS. Niby zwyczajna, rozkloszowana ale dla mnie cudna, bo ciepła i wygodna. Mogę ją zostawić tak po prostu samą i dla mnie już jest dobrze. Bo gdy czuję się dobrze, to znaczy, że jest ok. Ale jeśli będę chciała pokombinować, to też mogę. Czyli jedna sukienka na kilka sposobów, oznacza to, co każda osobista stylistka lubi najbardziej. Czyli kombinowanie. To znaczy ja lubię. Bo za to moje klientki mnie kochają. Podczas przeglądów szafy potrafię czarować i z jednej rzeczy zrobić kilka różnych propozycji.

 

No to wyczarowałam tę oto kolorową torebkę i już robi się inaczej. No bo sukienka jest granatowa (nie czarna) ale jest ciemno. Tę ciemność mogę rozjaśnić chociażby jaśniejszymi butami czy torebką i efekt robi się inny. Myślałam jeszcze o kolorowym pasku zamiast torebki ale on ścisnął by mi brzuch i już tak wygodnie by nie było 😉

Jeszcze mogę pokombinować ale z uwagą na to, żeby nie przekombinować. Zakładam więc stylową czapkę i robi się jeszcze inaczej. Czapki lubię ale najbardziej w sklepie albo w szafie. Czasem zdobią moją głowę ale najczęściej tylko do zdjęcia. No już tak mam. Ale jeśli Ty lubisz czapki, to śmiało możesz nimi urozmaicać swoje stylizacje.

No i włala. Efekt osiągnięty!

Ale wiesz co. Zdradzę Ci tajemnicę. Jeśli będziesz uśmiechnięta, wyprostowana, pewna siebie i radosna, to właśnie to sprawi, że będziesz się wyróżniać. A sama staniesz się po prostu szczęśliwa. I nie mówię tu o tym, że wystarczy się uśmiechnąć czy wyprostować żeby być szczęśliwą kobietą. Ale jest to doskonały początek, wejście na właściwą drogę. Zmiana, świadomość, uważność, praca….Mówię Ci to ja, kobieta, która sama szczęścia poszukiwała latami. I znalazłam je a raczej drogę do niego. Drogę, której nie zmierzam już nigdy opuścić.

Uściski,

Justyna Krawczyk

Style Coach

Leave a Reply