BlogOsobista Stylistka radzi

Jak odkryć swój STYL zgodny z tym, kim jesteś

By 13 sierpnia 2019 No Comments

Dochodziłam do tego latami. Bo najczęściej chodziłam w tym, co wypada, jak firmowy dress code nakazuje, albo w tym, w czym będę się podobać innym. Dziś mój styl, mój wizerunek jest zgodny nie z tym, co modne (mimo, że pracuję jako Osobista Stylistka), nie z tym, co jest prezentowane na wybiegach (mimo, że dobrze znam trendy), a wreszcie w zgodzie ze mną.

Wykonałam dużo pracy najpierw z głową, aby zająć się tym, co na zewnątrz, a tak naprawdę praca nad wnętrzem dała efekt widoczny również na zewnątrz, czyli postaci mojego wizerunku.

Przeszłam długą drogę ale dziś wiem, że warto. Bo to daje dużo radości i pewności siebie. Nie od święta, ale na co dzień. Dlatego wpadłam na pomysł kursu online dla każdej z kobiet, która chciałaby znaleźć swój styl. Taki z serca i w zgodzie ze sobą. 21 dniowy kurs online “Odkryj STYL swojej duszy” jest czymś więcej niż jedynie kursem na temat sylwetek czy kolorów. Jest poszukiwaniem siebie w codziennych stylizacjach ale również i w życiu. Jeśli jesteś gotowa na odnalezienie swojego stylu w zgodzie ze sobą, to zapisz się już dzisiaj >>tutaj.

Jaki jest mój styl?

Jest mną. Po prostu. Jest tym, kim jestem. Kocham podróże, wygodę, jakość, klasykę, klasę i kolor w którym czuję się zjawiskowo. Jednym słowem wolność. Brzmi prosto, prawda? A proste nie było, bo odnalazłam to dopiero pod pokrywą powinności i tego co muszę, powinnam, czego oczekują inni. Gdy zrzuciłam z siebie tony powinności, to okazało się, że to mam schowane gdzieś pod spodem. A teraz materializuje się na zewnątrz. Dlatego trudno mi jest kupić cokolwiek gdziekolwiek. Szukam marek, stylu, projektantów, którzy są zgodni z tym, co jest dla mnie ważne. Owszem, czasem ulegam wyprzedażom (choć naprawdę coraz rzadziej) choć coraz częściej potrafię się powstrzymać i zajrzeć do second handów w poszukiwaniu czegoś niebanalnego albo do moich kochanych marek.

Jakie marki wybieram

 

PAUSA

Już dziś czuję powiew jesieni i mam ogromną chęć odświeżenia szafy. Tak, tak Kochana, ja też. I już na początku września umówiłam się do showroom-u mojej ukochanej marki Pausa. Nie mogę się doczekać spotkania z cudowną projektantką Moniką, ale również z jej ubraniami pełnymi klasy, szyku i niepowtarzalnej jakości. Tę sukienkę ze zdjęcia kupiłam z okazji mojego wystąpienia w programie Pytanie na Śniadanie. Mówiłam wtedy o kobiecości bez obcasa i ta sukienka świetnie sprawdziła się w stylizacji do płaskich butów. To wystąpienie możesz obejrzeć >>tutaj.

HOGL

Tego pytania, które Monika Zamachowska zadała mi na samym początku nigdy nie zapomnę. Ale odpowiedź płynęła prosto z serca. Sama przyszłam w płaskich ale za to jakich butach (!) i mówiłam o marce Hogl, która wyróżnia się jakością na rynku w sposób niezaprzeczalny.

NUN.MI

Tę sesję zdjęciową w Hiszpanii będę pamiętać długo. Słońce, palmy, piękne ubrania i niezwykle utalentowana fotograf Ania Danielewska. Te ubrania od tej niesamowitej projektantki, właścicielki marki Nun.Mi są ze mną na co dzień. Wygodne, klasyczne, ponadczasowe. To ubrania, które nawet jeśli mi się znudzą, nawet jeśli stracą kolor, to nigdy nie trafią do kosza, ani do innej osoby. Chyba, że będzie to moja córka. Ale to za kilka dobrych lat.

Szafę mam pełną ubrań od tej zdolnej projektantki. Towarzyszyła mi w podróżach nie tylko do Hiszpanii, ale też wtedy kiedy z marką Kappahl jeździłam po całej Polsce szkoląc sprzedawców i prowadząc szkolenia “Zmieniamy sprzedawców w super doradców” gdzie codziennie potrzebowałam niebanalnej stylizacji.

PRETTY ONE

To taki styl, który bardzo odpowiada mi podczas szkoleń biznesowych z dress codu dla firm. Marynarka świetnej jakości, koszula w pięknym kolorze i trampki. O! to taki mój styl! Zdarza mi się też założyć szpilki szczególnie w pierwszej części szkolenia i wtedy jest naprawdę elegancko. Uwielbiam tę marką za nietuzinkowość, jakość i idealne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które na co dzień ze względu na wymagania pracodawców muszą wyglądać bardzo elegancko. Ale w Pretty One pojawiają się też propozycje na plażę. Tak, jak ta poniżej. Czyż nie jest idealna na spacer po balijskiej plaży?

FEMI STORIES

Podróże, szczególnie te w nieznane, bez planu, z plecakiem zamiast torebki, z bluzą zamiast sukienki, z namiotem zamiast hotelu, coraz bardziej mi w duszy grają. Już za kilka dni zaczyna się moja kolejna podróż. Gdzie? Jeszcze nie wiem gdzie będzie słońce. Jedno jest pewne. Zabieram ze sobą tylko ukochane ubrania, więc marka Femi jedzie ze mną. Jedzie też coś, o czym marzyłam od kilku miesięcy. Ale co to będzie, to zobaczycie już wkrótce. Nie mogę się doczekać, aż Wam o tym opowiem, więc śledźcie mój fanpage i bądźcie ze mną. Będę relacjonować na bieżąco na FB oraz moim Instagramie (justyna_krawczyk_style_coach).

Szukaj swojego stylu Kochana. Naprawdę warto.

Warto czuć się ze sobą komfortowo, spójnie, cudownie.

Napisz do mnie jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub zapisz się na kurs online “Odkryj STYL swojej duszy” jeszcze dziś.

Zobacz szczegóły >>tutaj.

Justyna Krawczyk

Style Coach

 

Leave a Reply