Szkolenia dla firm

Wybierając szkolenie z zasad dress codu, inwestujesz w wizerunek swojej firmy na zewnątrz. Wybierając szkolenie dla pracowników salonów odzieżowych, inwestujesz w kompetencje swoich pracowników. 

Wizerunek w biznesie

Reprezentujesz firmę, odpowiadasz za wizerunek swoich pracowników, którzy powinni być ambasadorami Twojej marki. Tworzysz zasady i procedury w zakresie wizerunku zewnętrznego. Chcesz skupić swoich pracowników wokół wartości firmy, ponieważ wizerunek jest ich emanacją.

Zdecyduj się na współpracę z nami.

Autorką szkolenia jest Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach. Absolwentka prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, należąca do międzynarodowej organizacji zrzeszającej Style Coachów IASC.

Szkolenia dla pracowników salonów odzieżowych

Jesteś właścicielem marki modowej? Odpowiadasz za sieć salonów odzieżowych i chcesz, aby sprzedawcy stali się profesjonalnymi doradcami?

Zdecyduj się na współpracę z nami i wybierz szkolenie ZAMIENIAMY SPRZEDAWCÓW W SUPER DORADCÓW!

Skończyły się czasy w których sprzedawca był jedynie od tego, aby podać mniejszy rozmiar czy zamówić brakującą rzecz w salonie. W okresie „mody na modę”, odczuwalnego trendu również w Polsce, klientki zaczynają mieć coraz większą świadomość oraz wiedzę. Coraz więcej oczekują od marek odzieżowych. Oczekują wysokiej jakości ubrań oraz wysokiej jakości obsługi.

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.