Co stylistka je na śniadanie

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Do niedawna nic. Ale to się zmieniło jakiś czas temu. Bo faktycznie rano nie odczuwałam głodu ale za to, koło godziny 11.00 czułam trzęsące się ręce i ogólne rozbicie. Potem myślałam, że do lunchu już nie daleko, więc jakoś wytrzymam. I wytrzymywałam, ale nie czułam się dobrze. Co gorsza mój apetyt zwiększał się z godziny na godzinę. Bo to u mnie tak już jest, że jak coś opuszczę, to i tak będę musiała to zrobić później. Więc jeśli opuściłam jeden posiłek rano, to zjadałam go dodatkowo wieczorem.

Już wiesz jak się to kończyło?

Ale co zrobić jeśli rano po prostu nie odczuwam głodu? No ja wreszcie już to wiem i okazuje się, że wszystko ma swoją przyczynę. Odkryłam, coś niezwykłego, a zarazem zwykłego. Tę wielką tajemnicę opisałam bardzo dokładnie w moim ebooku “Zacznij dzień zdrowo i stylowo“, bo to odkrycie zasługuje na oddzielny rozdział tej książki.

Śniadań potrzebuję bardzo. Muszą one być jednak proste, pyszne i pożywne. No i stylowe ma się rozumieć. Bo zaczynam dzień tak, jak wiele z nas. Biegnę do szkoły zostawić dziecko, a potem na przegląd szafy, wspólne zakupy lub cały dzień prowadzę szkolenie z dress codu. Potrzebuję energii i jasnego umysłu. Żeby ubierać Was jak najlepiej. Żeby dawać Wam motywację i dobrą energię.

A co w takim razie jem dziś na śniadanie?

Przede mną przegląd szafy, który potrwa około 4-5 godzin. Potrzebuję pożywnego śniadania ale też przekąski, którą będę mogła zjeść w trakcie pracy. To byłaby dla mnie zbyt długa przerwa w niejedzeniu.

Na moim talerzu witam dziś kanapeczki z “Humusem z Tel Awiwu”. Przepis oczywiście znajdziesz w moim ebooku. Kocham humus, a jeszcze bardziej Tel Awiw i zawsze, gdy serwuję to danie, to myślę o tym, aby kupić bilet i lecieć w to magiczne miejsce. Oczywiście tak zrobiłam! Nie mogę uwierzyć, że znów tam będę!

Podróże są dla mnie fascynujące. Kocham nowe zapachy, smaki, kultury. Kocham poszukiwania butików vintage i pysznego regionalnego jedzenia gdziekolwiek jestem. Planując swoją podróż do Tel Awiwu oczywiście najbardziej cieszę się tym, że znów zobaczę moją ukochaną przyjaciółkę Debbie. Płonę z radości na samą myśl kosztowania się humusem i poszukiwaniami oryginalnej bluzki czy biżuterii na Camel Market.

Jedzenie jest dla mnie bardzo ważne. Gdy jem pysznie, zdrowo i kolorowo, to tak też sie czuję. Gdy jem byle co, to czuję się byle jak.

Ty też tak masz?

Styl to dla mnie nie tylko ubranie ale to, jak je nosisz, co czujesz, kim jesteś, co jesz, jak jesz, jak żyjesz. To STYL ŻYCIA i harmonia we wszystkich obszarach naszego życia. Bo co z tego, że mam na sobie piękną sukienkę, jeśli boli mnie brzuch i czuję się ociężała? Co z tego, że mam nowy płaszcz od fajnego projektanta, jeśli kompletnie w siebie nie wierzę?

Wiesz o czym mówię?

Kochana, ten ebook “Zacznij dzień zdrowo i stylowo“, to skarb na jaki zasługujesz. To nie tylko pyszne i zdrowe przepisy, ale mnóstwo inspiracji i motywacji na każdy dzień. Znajdziesz w nim między innymi:

  • moją historię dochodzenia do zdrowia i pozbywania się kompleksów
  • informacje na temat tego, co mnie zmotywowało do zmian na lepsze
  • przepisy na pyszne, proste i zdrowe śniadania
  • wskazówki – jak znaleźć sport w którym się zakochasz
  • złote zasady zdrowego i stylowego życia

Ale to nie wszystko!

Do współpracy przy tym projekcie zaprosiłam 3 wspaniałe kobiety! W tym ebooku znajdziesz wywiad z cudowną Kasią Złotkowską – Kałamajską, która jest nie tylko nauczycielką jogi, ale też nauczycielką życia. Kasia ma dar wspierania kobiet i uczenia ich, jak brać z życia wszystko to, co najlepsze. Koniecznie musisz poznać jej historię.

Joanna Brejecka – Pamungkas, to wspaniała kobieta, którą poznałam dzięki mojej kursantce, która przyleciała na moje szkolenie “Zostań Osobistą Stylistką”. Asia, to dla mnie ekspert w dziedzinie zdrowia i dbania o nie, w sposób naturalny. Asia, to Naturopatka, która uwolniła mnie od problemów zdrowotnych. Jakich? Przeczytasz o tym w moim ebooku.

Zdjęcia potraw, które znajdziesz w tym ebooku, wykonała szalenie utalentowana fotograf Ania Danielewska, która oprócz tego, że jest utalentowana, to również kochana i wspaniała. To kobieta, która wiele lat temu postanowiła, że chce zamieszkać na stałe w Hiszpanii i spełniła to marzenie. Nie było łatwo, ale było warto!

Kochana, nie ma na co czekać. Kup ebooka  TUTAJ i zacznij wprowadzać zmiany już dziś.

A jeśli chcesz wiedzieć dlaczego kupuję w second handach, przeszłam na eco kosmetyki i zmieniłam dietę, to kliknij >>>TU i obejrzyj ten film, który cieszy się niesamowitą popularnością w internecie.

Uściski,

Justyna Krawczyk

 

 

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.