Co daje Ci zadbany i spójny wizerunek

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Mogłabym powiedzieć, że wizerunek jest ważny, bo Ty jesteś ważna. I skończyć na tym. Bo co tu dużo więcej mówić…ale postaram się jednak trochę Cię przekonać. 

Jestem pewna, że każda z nas jest cudem i każda z nas zasługuje na życie pełne miłości, radości i wiary w to, że jest wyjątkowa. Znasz już moją historię, więc wiesz, że nie zawsze tak myślałam przede wszystkim o sobie…

Tamte czasy, to już przeszłość, ale jestem pewna, że to one, chwile cierpienia, bólu i frustracji doprowadziły mnie do miejsca w którym dziś jestem. Szczęśliwa i pełna mocy, aby się tym szczęściem dzielić we wszystkim co robię. I robię to podczas wyzwań, pisząc książki i na stylowych kursach online też. I wciąż stawiam się do pracy i chcę więcej, bo to, co dotychczas odkryłam ma ogromną moc.


Z całego serca życzę Ci, abyś i Ty to odkryła…

To niby nie jest ważne, ale pamiętam te lata kiedy pracując w korporacjach musiałam się dostosować do zasad dress codu, który kompletnie nie był spójny z tym, kim jestem. Co więcej nie miałam zielonego pojęcia o sylwetka i kolorach (o tym już jutro).
Męczyłam się każdego dnia zakładając zbyt wysokie szpilki od których dziś mam niebieskie nogi (żylaki;) i sztywne garnitury.

Zadbany i spójny wizerunek, który mogłam dziś stworzyć pracując sama dla siebie, daje mi komfort codzienności, stawianie na kolory mocy, których nie zabroni mi żaden dress code, w których czuję się bosko. A jeśli czuję się bosko od samego rana, to taki jest cały mój dzień!


Przekonałam Cię?


Komfort, pewność siebie, poczucie spójności, wygodę, klasę, poczucie mocy….to daje mi zadbany i spójny wizerunek. Dlatego uważam, że warto. Być może to będzie Twój mały krok w kierunku do większych zmian, odkrycia, kim naprawdę jesteś?

Co Ty na to? Może czas na odkrycie stylu swojej duszy?

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zdjęcie: PaprochStudio.pl

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.