Największe cuda 2020 roku

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Kiedyś myślałam, że zbudowaliśmy piękny dom na wsi, a tak mało w nim jesteśmy. Rok 2020 przyniósł mi więcej dni w domu, niż przez dwanaście lat odkąd w nim mieszkamy.

Kiedyś myślałam, że to nie jest logiczne, abym spędzała tak mało czasu z ludźmi, których kocham najmocniej. Rok 2020 przyniósł mi setki wspólnych godzin razem, a ja wciąż nie mam dosyć.

Kiedyś myślałam, że nie przetrwamy zmiany szkoły. To było traumatyczne przeżycie. Rok 2020 dał nam oddech i czas, bo dwa tygodnie po zmianie szkoły przeszliśmy na nauczanie online i w spokoju mogliśmy przyzwyczajać się do nowej sytuacji.

Kiedyś myślałam, że chciałabym spróbować edukacji domowej mając dosyć rozczarowań szkołą i systemem edukacji również w placówce prywatnej. Rok 2020 przyniósł mi w prezencie to, czego pragnęłam i moja córka zaczęła uczyć się w domu.

Kiedyś myślałam, że zwariuję od ilości wyzwań i trudności w macierzyństwie. Rok 2020 przyniósł mi czas na to, abym zobaczyła jak na dłoni przekonania i schematy, które musiałam porzucić, aby odzyskać swoje dziecko i na nowo budować relację.

Kiedyś myślałam, że za szybko żyję, a dni przemykają mi przez palce. Rok 2020 przyniósł mi zatrzymanie i kilka godzin gratis do trwającej już doby. Spacery po lasach, długie rozmowy bez patrzenia na zegarek. Cuda.

Kiedyś myślałam, że nie znajdę już chyba sposobu na problemy i nieporozumienia w małżeństwie. Rok 2020 przyniósł nam zatrzymanie i otworzył tak bardzo nasze serca.

Kiedyś myślałam, że chciałabym więcej pracować online i podróżować po świecie. Rok 2020 pokazał mi, że nie muszę zmieniać miejsca zamieszkania, aby pracować online. Dokładnie 8 marca 2020 roku ruszyła pierwsza edycja mojego stylowego kursu online “Odkryj STYL swojej duszy” a w licu nagrałam wspaniały kurs online “Uwierz w siebie jesteś tego warta” oraz kurs zaawansowany online dla stylistek.

Kiedyś myślałam, że chcę robić to, co kocham, pisać książki, prowadzić kursy online, kreować wizerunek kobiet, dawać im skrzydła. Rok 2020 pokazał mi, że warto słuchać siebie i swojego serca.

Kiedyś myślałam, że tak bardzo chcę napisać i wydać kolejną książkę, ale wciąż brakowało mi czasu. Rok 2020 dał mi co najmniej dwie godziny każdego dnia gratis, które wcześniej wykorzystywałam na zawożenie mojej córeczki do szkoły. Napisałam i wydałam wspaniałą książkę “Jak jedna, mała zmiana może odmienić Twoje życie“.

Kiedyś myślałam, że tak bardzo chcę wybaczyć swojej mamie i zacząć budować nową relację. Rok 2020 przyniósł mi wybaczenie. Bo zrozumiałam, że moja mama, to część mnie. Jeśli jej nie wybaczę, to nie wybaczę samej sobie.

Kiedyś myślałam, że chciałabym wrócić do Chorwacji. Rok 2020 pokazał mi, że zawsze warto wierzyć w marzenia. W lipcu ruszyliśmy w drogę, bez rezerwacji i pewności, że przekroczymy granice. To były jedne z najpiękniejszych wakacji podczas których działy się same cuda.

Kiedyś myślałam, że chcę dowiedzieć się kim naprawdę jestem i stać się najlepszą wersją siebie. Rok 2020 przyniósł mi możliwość rozwoju i pracy z nauczycielem duchowym, dzięki któremu odkrywam swoją moc i potencjał. Każdego dnia staję się lepszą wersją siebie.

Rok 2020 przypomniał mi wagę słów – uważaj, o czym marzysz.

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zdjęcie: Ania Fauzer

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.