Jak uwierzyć w siebie – 3 magiczne kroki na początek

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Uwierzyć w siebie – to absolutna podstawa wszystkiego…


Zaufanie do samej siebie jest szalenie istotne. No bo to przecież Ty i Twoje życie, więc to sobie warto ufać i wierzyć w siebie przede wszystkim.

Zastanów się nad wszystkimi rzeczami, które Ci się nie udały lub z których zrezygnowałaś, ponieważ zwątpiłaś w siebie. Ja swojego czasu wypisałam całą listę przykładów. Wątpliwości, strach i kompleksy sprawiają, że w swoim życiu głównie cierpisz, czujesz się źle zamiast żyć pełnią życia.


Na szczęście jest DZISIAJ i od teraz możesz stawić się do zmian i do życia o jakim marzysz. Możesz zrobić to sama, albo w moim towarzystwie podczas kursu online “Uwierz w siebie, jesteś tego warta”. Zobacz szczegóły tutaj.

 
Oto 3 kroki, które możesz postawić już dziś.

1. Zatrzymaj się na chwilę i spójrz na siebie. Jesteś tu. Dostałaś życie, największy prezent, a do tego dostałaś czas w prezencie. Czy nie warto dobrze go wykorzystać? Co możesz zrobić dziś, w tej chwili, aby docenić te prezenty? Może to być ćwiczenie wdzięczności, które możesz zrobić, nawet jeśli jesteś teraz w pracy. Weź kartkę papieru i wypisz wszystko to, za co jesteś wdzięczna, za to, co wydaje się zwykłą codziennością, a tymczasem to kolejne niezwykłe prezenty i cuda.


2. Zrób coś dobrego dla innych. Teraz. Weź telefon i zadzwoń do bliskiej Ci osoby i zapytaj jak się czuje. Idź przytul męża, szepnij w ucho swojego dziecka, że jest cudem. Dając innym dobro, robimy największe dobro dla siebie.


3. A teraz idź przed lustro i spójrz na siebie. Bez względu na to, czy jesteś umalowana czy też nie, bez względu na to, czy jesteś jeszcze w piżamie czy też nie. Po prostu zrób to, uśmiechnij się do siebie i powiedz do siebie: dobrze Cię widzieć. Brzmi dziwnie, prawda? Tymczasem to ćwiczenie bardzo dobrze pokazuje jak daleko od siebie jesteśmy. W lustrze najczęściej poprawiamy makijaż, ale rzadko kiedy dostrzegamy, że w ogóle jesteśmy…


Co Ty na to?
Zrobisz to dla SIEBIE?

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zdjęcie: PaprochStudio.pl

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.