ZMIANY – jak zacząć żyć pełnią życia

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nigdy w życiu nie podejrzewałabym, że życie może być takie piękne…

Kiedyś myślałam, że jak zamieszkam w Hiszpanii, to wtedy będę szczęśliwa, albo jak odniosę spektakularny sukces zawodowy, to wtedy naprawdę poczuję, co to znaczy żyć pełnią życia.

To wszystko oczywiście nie przeszkadza i czasami naprawdę trzeba zmienić miejsce zamieszkania lub pracę, aby poczuć więcej szczęścia, nabrać siły i motywacji do odkrywania szczęścia. Jednak podstawy są zupełnie w innym miejscu. Bo możesz zamieszkać na drugim końcu świata, pod palmami z widokiem na turkusowy ocean, ale to, co masz w sercu zabierasz ze sobą wszędzie.

Jeśli jesteś gotowa na zmiany i naprawdę chcesz zacząć żyć pełnią życia tylko nie wiesz od czego zacząć, to zapisz się na darmowy webinar, który organizuję specjalnie dla Ciebie. Zmiany – jak zacząć żyć pełnią życia.

Od czego zacząć i co jest konieczne do tego, abyś zaczęła żyć pełnią życia.

Decyzja – ona jest najważniejsza. Gdy wreszcie przestaniesz marudzić i narzekać na innych. Na to, że świat nie jest taki, jaki powinien być, politycy źli a ludzie fałszywi. Wyobraź sobie, że nie liczy się nic i weź odpowiedzialność tylko za siebie. Bez patrzenia na sytuację polityczną, ludzi i świat zewnętrzny. Wyobraź sobie, że Twoje życie zależy jedynie od Ciebie (bo tak jest!) i staw się do życia już dziś. Bez marudzenia, narzekania, wypominania i biedolenia.

Ten czas, dziś, ten moment – jest najważniejszy. Nie istnieje, za miesiąc, za rok, a może jak rząd się zmieni czy cokolwiek innego, co nie zależy od Ciebie. To dziś jest najlepszy moment na zmiany, to już dziś możesz zacząć kreować życie o jakim marzysz. Teraz. Właśnie w tej chwili. Przeszłość zostawiamy w przeszłości, przyszłość w przyszłości. Stawiamy się teraz.

Jeśli brakuje Ci odwagi, to znajdź mentora, przewodnika, osobę, która zrobiła to, o czym Ty marzysz. Głęboko wierzę w to, że jeśli jest na świecie choć jedna osoba, która zrobiła to, o czym Ty marzysz, o czym ja marzę, to zarówno Ty jak i ja też możemy to zrobić! Patrz, podziwiaj, ucz się od osób, które Cię inspirują, pytaj i proś o pomoc.

I najważniejsze choć zostawiłam to na koniec – czym jest dla Ciebie PEŁNIA ŻYCIA? Zastanawiałaś się nad tym? Co kryje się pod tymi słowami, czego w życiu Ci brakuje?

Weź kartkę papieru, notes, zeszyt i zapisz swoją definicję PEŁNI ŻYCIA. Od tego warto zacząć, postawić ten pierwszy krok, a kolejne postaw ze mną podczas webinaru lub z książką mojego autorstwa “Jak jedna, mała zmiana może odmienić Twoje życie“.

Jednego możesz być pewna – ja nie mówię o tym, co mi się wydaje, ja nie mówię o tym, co przeczytałam w książkach. Moja historia jest prawdziwa i oparta na faktach.

Głęboko wierzę, że jeśli ja zmieniłam swoje życie, to Ty też możesz.

Tego właśnie Ci życzę!

Justyna Krawczyk

Zdjęcie: Ania Fauzer

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.