Jestem na TAK – czyli o życiu w zgodzie ze sobą

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Doskonale pamiętam moje poprzednie życie. Tak, tak, właśnie tak o nim mówię. Dlatego, że tak bardzo różni się od mojego obecnego życia, że czasem myślę, że to nie byłam ja i że to nie było moje życie.
I w pewnym sensie nie było choć wiem, że mnie ukształtowało i sprawiło, że dziś mogę przyjść do Ciebie i powiedzieć z własnego doświadczenia co zrobić, aby żyć pełnią życia. Więc wszystko jest po coś.

Realizowanie scenariusza na życie napisane przez kogoś innego, nie daje poczucia spełnienia, satysfakcji i szczęścia. Wiem, że do pewnego czasu jesteśmy prowadzeni, to nasi rodzice, opiekunowie wyznaczają cele, podpowiadają jak żyć. Ale w pewnym momencie jest czas na podjęcie decyzji o tym, co dalej chcę zrobić z własnym życiem. Gdy brakuje pewności siebie i umiejętności słuchania siebie, to może nigdy nie nastąpić.

Dlatego też jako pierwszy powstał mój kurs online Uwierz w siebie, jesteś tego warta. Bo wiem, że to od wiary w siebie, we własne możliwości wszystko się zaczyna. Gdy zaczynamy słuchać siebie, głosu swojego serca, to zaczynamy podejmować decyzje, które sprawiają, że czujemy szczęście, pełnię, mimo, że nie raz towarzyszy nam strach.

Pamiętam doskonale kiedy pierwszy raz powiedziałam te słowa – jestem na tak. Ten moment, to jeden z tych przełomowych kiedy moje życie zaczęło się zmieniać. Bo być na tak oznacza otworzenie się na to, co świat chce mi dać, ale również na to, co podpowiada mi serce i tylko czeka, aż wreszcie posłucham. Zaufałam prowadzeniu i zaczęłam otwierać się na to, co świat mi daje. Gdy przychodziło do mnie zaproszenie na konferencję, to szłam na nią, gdy ktoś przesyłał mi link do jakiegoś wykładu, to otwierałam i słuchałam, gdy ktoś polecał mi film, to w wolnej chwili siadałam i z ciekawością oglądałam. Tak zaczęły się zmiany i bycie z życiem na TAK. Bo następnym krokiem było słuchanie siebie – gdy przyszła mi jakaś myśl, pragnienie, to natychmiast je zapisywałam i stawiałam ten pierwszy krok, w kierunku tego pragnienia.

Gdy zaczęłam słuchać SIEBIE i patrzeć na podpowiedzi świata, na znaki, wydarzenia, na chwile, to coraz mocniej zaczynałam wierzyć w to, że moje życie również może wyglądać inaczej. A jeśli moje życie może być inne, to Twoje również. Zaczęłam ufać też sobie i słuchać tego, co podpowiada moje serce.

Dzięki temu żyję teraz pełnią życia, jestem szczęśliwą kobietą. Każdego dnia robię to, co kocham, piszę książki, które odmieniają też życie innych, tworzę kursy online z których mogą korzystać kobiety na całym świecie, mieszkam w domu o którym marzyłam, mam rodzinę, która jest dla mnie największą wartością. I wciąż się stawiam, jestem na tak, wobec siebie i wobec świata odmieniając swoje życie każdego dnia.

I wiesz co? Muszę Ci powiedzieć, że nie mogę się doczekać każdego dnia, bo wiem, że na pewno wydarzy się coś wspaniałego!

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zdjęcie: Ania Fauzer

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.