BlogZdrowo i stylowo

Wiosenne oczyszczanie – 3 naturalne sposoby

By 26 marca 2018 Czerwiec 24th, 2018 No Comments

Nie wiem jak Ty, ale ja czuję wiosnę co najmniej od kilku tygodni. Nie straszny mi zalegający śnieg i nocne przymrozki. Powietrze pachnie inaczej, ptaki śpiewają od samego rana, a sąsiedzi wyczekują już bocianów.

To najwyższy czas, aby zabrać się za porządki. Ale nie mówię tu o myciu okien ani o przeglądzie szafy, a tych ostatnio faktycznie jako osobista stylistka robię bardzo dużo. Mówię tu o przebudzeniu i oczyszczeniu organizmu z zalegających toksyn po zimie.

Poniższe sposoby są naturalne i przetestowane. Być może jeden z nich będzie i dla Ciebie wskazany?

Numer 1 to ciepła woda z cytryną. Piję ją zaraz po przebudzeniu ale popijam ją również podczas całego dnia. Ważne jest to, aby nie pić wody podczas posiłków a raczej na godzinę przed albo godzinę po posiłku. Nawet wtedy, gdy złapie Cię mały głód, to idealne rozwiązanie, aby przetrwać i dojechać do domu.

Często całymi dniami prowadzę szkolenia dla osobistych stylistek w szkole stylistek New Style Academy, albo szkolenia z zakresu dress codu dla firm. Ciągłe popijanie wody utrzymuje mnie w dobrej kondycji i fantastycznym nastroju przez cały dzień.

Kolejny sprawdzony sposób, mój numer 2 to herbatka sporządzona z naturalnych składników. Pachnie pięknie, smakuje jeszcze lepiej i w naturalny sposób oczyszcza Twój organizm. Naprawdę warto spróbować. Znajdziesz ją między innymi TUTAJ.

Numer 3 to mikstura ciekawych składników, którą zabieram ze sobą na przegląd szafy czy zakupy z klientką. Nie tylko mnie oczyszcza ale też pobudza. Do litra wody należy dodać dwie łyżki kurkumy, wyciśniętą cytrynę oraz szczyptę chili. Jeśli lubisz ostre smaki, to ten zestaw będzie idealny dla Ciebie.

Który z tych przepisów będzie idealny dla Ciebie?

Cokolwiek wybierzesz, to mam nadzieję, że jesteś już gotowa na przyjęcie wiosny! Bo ona jest tuż, tuż…

Ściskam,

Justyna Krawczyk

Style Coach