BlogOsobista Stylistka radzi

Focus na czerwień

By 16 kwietnia 2018 Maj 29th, 2018 No Comments

Kilka dni temu spotkałam wyjątkową dziewczynę. Julkę, która przyjechała z Trójmiasta na konsultację stylistyczną. Gdy wyszłam po nią na recepcję, to oniemiałam. Ubrana w czerwoną sukienkę i ramoneskę tego samego koloru wyglądała jak z innego świata. Świata bajki i harmonii. Do tego uśmiechnięta, rozpromieniona dziewczyna gotowa zaczerpnąć wiedzy, dzięki której ma poczuć się jeszcze lepiej i wyglądać jeszcze piękniej.

Podczas konsultacji stylistycznej omówiłyśmy jej sylwetkę oraz typ kolorystyczny. Zweryfikowałyśmy przywiezione przez nią ubrania oraz zadbałyśmy o nowe propozycje i stylizacje. Jako osobista stylistka wiem, że piękny wygląd, to tylko część sukcesu, dlatego upewniałam się, że Julia ma świadomość swoich atutów. Okazało się, że to pewna siebie, młoda, piękna dziewczyna, która jest otwarta na zmiany i doświadczenia.

Po zakończonym spotkaniu zostałam z pozytywną energią i ochotą na więcej czerwieni również w mojej szafie. Dlatego zrobiłam przegląd propozycji w tym kolorze i oto kilka perełek do kupienia. Która podoba się Wam najbardziej?

PRETTY GIRL

KASIA MICIAK DESIGN

XL-KA
PRETTY ONE

NUN.MI

Uściski!

Justyna

Style Coach