Wielka 5 – czyli wielkie marzenia do spełnienia

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Każdy z nas ma marzenia, pytanie tylko czy każdy z nas je spełnia? Jest wiele teorii na temat marzeń. Mówi się, że marzenia są po to, aby je spełniać, a inni twierdzą, że fajnie jest marzyć, aby pomarzyć.

Dla mnie marzenia nie są jedynie obrazami tego, co chcę mieć, czy co chcę zdobyć. To przede wszystkim emocje jakie chcę czuć spełniając to, czy inne marzenie. Tak naprawdę to tęsknota za sobą. Nie chodzi więc o sam fakt posiadania czy zdobycia, a o uczucia jakich pragnę, o cząstkę mnie, która chce odkryć jak to jest być sobą, pełną mocy i możliwości.

Pewnego dnia przeczytałam o Wielkiej 5 i postanowiłam napisać swoje marzenia. Nie było to łatwe i oczywiste, bo tu chodzi o kompletne puszczenie wodzy fantazji i bez stawiania sobie jakichkolwiek ograniczeń zacząć marzyć. W odważnym marzeniu bardzo pomaga wyobrażenie sobie, że niemożliwe nie istnieje i możesz marzyć naprawdę o wszystkim. Jest jednak jeszcze coś, pięć fundamentów, które pomagają spełniać marzenia. Posłuchaj >>>tutaj.

Oto tak powstała moja Wielka 5:

  1. Sprawić, aby moja firma Jak Być Szczęśliwą Kobietą stała się marką międzynarodową. Chcę docierać ze swoim przekazem, ze swoją misją do kobiet na całym świecie. Bo jest nas tysiące, miliony, kobiet, które nie wierzą w siebie i zapomniały, że są cudem. Każda z nas! Pracuję już nad wersją angielską swoich ebooków, a następnie będę tłumaczyć również swoje książki. To marzenie wymaga jeszcze wielu nakładów finansowych jak również zaangażowania czasowego ale jest szalenie ważne, bo moją misją jest dawanie innym skrzydeł.
  2. Napisać i wydać przynajmniej 10 książek. Druga książka mojego autorstwa “Jak jedna, mała zmiana może odmienić Twoje życie” właśnie pojawiła się w sprzedaży. No cóż….dwie książki już są gotowe, kolejną zaczęłam pisać, więc jeszcze sporo przede mną. Najważniejsze jest to, abym mogła pisać je na podstawie własnego doświadczenia i zmian i pokazywać swoim przykładem, że można żyć życiem, o jakim marzymy.
  3. Ruszyć w roczną podróż dookoła świata. Najpierw jednak wyruszyć z namiotem samochodowym dachowym w podróż po krajach skandynawskich, potem swoim przerobionym vanem na campera w podróż po Europie, a potem zostaje już tylko cały świat. W końcu niemożliwe nie istnieje, prawda?
  4. Nagrać swój własny film „The Shift” i zagrać w nim główną rolę. Stać się przykładem na podstawie którego powstanie scenariusz do filmu, który obejrzą kobiety, nastolatki, którym od najmłodszych lat brak wiary w siebie i we własne możliwości. Po to, aby im przypominać, że są kompletne, piękne, mądre i wyjątkowe. Po to, aby im wskazać tę ważną myśl, że ich życie jest ważne i że są tu z jakiegoś ważnego powodu.
  5. Stać się zmianą, którą chcę zobaczyć we wszechświecie i podwoić ilość książek z punktu nr 2 opartych na faktach z mojego życia. To najważniejsze marzenie bez którego nic nie jest ważne. Odkryłam, że szczęście mam w sobie i nic mi nie brakuje do tego, aby żyć pełnią życia. Wiem jednak, że potrzeba czasu i wielu zmian, aby w pełni to odkryć i przeżywać każdy dzień tak, jakby jutro nie istniało.

Muszę jednak przyznać, że spełniłam już wiele swoich marzeń. Zaczynając od stworzenia rodziny, zbudowania domu na wsi, poprzez stworzenie swojej firmy, pracy jako osobista stylistka potem jako Style Coach mimo, że zagraniczna szkoła była bardzo droga i wymagająca, aż do wyprawy na safari nurkowe na Malediwy.

Dziś jednak patrząc na swoją Wielką 5 czuję, że to marzenie numer 5 jest takim marzeniem, bez którego cała reszta nie ma już takiego znaczenia. Mogę przeżyć bez podróży camperem, mogę też przeżyć bez pisania książek, ale nie chcę już stać w miejscu i mówić, że coś jest niemożliwe, że zmiana nie jest możliwa. Wiem doskonale, że odkrywanie siebie, stawanie się najlepszą wersją siebie jest możliwe i to daje mi ogromne poczucie szczęścia i spełnienia. Dlatego marzenie nr 5 jest dla mnie najważniejsze i bez niego nie wyobrażam sobie dalszego życia. Rozwijać się, być uważną, docierać do najgłębszych pokładów siebie i stawać się najlepszą wersją siebie, to marzenie najważniejsze. Cieszyć się każdym dniem, zmieniać rzeczywistość i nadawać jej prawdziwy sens. Nie ma nic ważniejszego.

Wierzę, że jeśli istnieje choć jedna osoba na świecie, której udało się osiągnąć to, o czym ja marzę, to ja też mogę!

A teraz czas na Ciebie. Pamiętaj – niemożliwe nie istnieje. Więc jakie są Twoje marzenia?

Ściskam serdecznie,

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.