Słuchaj głosu swojego serca, bo w nim znajdziesz odpowiedź

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Słuchanie głosu Serca, to ŻYCIOWA POSTAWA, której się uczę. Zawsze wtedy, gdy słucham głosu swojego serca, wszystko zaczyna się układać, pasować, nagle trudne sytuacje jakby same się rozwiązują.

Znasz to?

Serce, Intuicja, Dusza. Nieważne, jak “To” nazywasz. Ważne, że to Twój głos wnętrza, kompas, który podpowiada co robić, gdzie iść i jakie decyzje podjąć. Podążanie za nim jest paradoksalnie najprostsze i najtrudniejsze. Bo żyjemy szybko, żyjemy w strachu i utartych schematach, które mówią jak mamy żyć, co robić i w jakie przekonania wierzyć.

Jak często zdarza Ci się mówić: czułam to, wiedziałam, że robię źle ale i tak robiłam, bo myślałam, że tak trzeba, że takie są oczekiwania innych wobec mnie.

Jak często?

Muszę Ci powiedzieć szczerze, że mnie często się to zdarzało. Ale postanowiłam wyleczyć się z tej “choroby”, dokopać się do swojego serca i już z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że decyzje, które podejmowałam w zgodzie ze sobą, to najlepsze decyzje, które odmieniły moje życie. Począwszy od tego, że w 2012 roku stworzyłam swoją firmę, potem słuchając głosu swojej Duszy rozwijałam swoje umiejętności i zdecydowałam, że zostanę licencjonowaną Style Coach (stylistka + life coach w jednym), następnie tworzyłam kursy online, zaczęłam pisać książki (mimo, że przekonanie i ludzie mówili, że nie mogę), ufając sobie wydałam cudowną książkę, którą zainspirowałam tysiące kobiet “Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków” oraz drugą nie mniej wspaniałą “Jak jedna, mała zmiana, może odmienić Twoje życie“. Słuchając serca podejmuję kolejne piękne decyzje, które odmieniają moje życie. Każdy jeden dzień. Przeczytasz o nich między innymi w moich książkach.

Co zrobić, aby zacząć słuchać swojego serca? Oto moje podpowiedzi:

  • Warto pozbyć się przekonań, które nie są Twoje, które są negatywne i dołujące. Np. może myślisz, że nie jesteś wystarczająco dobra albo mądra. Czyżby? Czyje to przekonanie, od kogo to usłyszałaś? To dlatego mój kurs “Odkryj STYL swojej duszy” zaczynam od pozbycia się przekonań, że coś musimy, czy czegoś nie możemy albo, że nie jesteśmy wystarczająco mądre, a nie od diagnozy sylwetki czy typu kolorystycznego. Bo to właśnie jest podstawa!
  • Dzieciństwo często rzuca cień na całe nasze życie. Jeśli cofniesz się w czasie i znajdziesz traumatyczne zdarzenia, bolesne i bardzo krzywdzące z okresu kiedy byłaś dzieckiem, to są to rany, które wymagają leczenia. Moja własna terapia i przepracowanie dzieciństwa, to jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłam. Może to będzie też dobry czas dla Ciebie na taką decyzję?
  • Napełnianie się miłością – słyszałaś o tym kiedyś? Kiedy pierwszy raz o tym usłyszałam, to zapragnęłam dowiedzieć się co to oznacza. Zaspokojenia swojego głodu Miłości, to okazanie Jej samej sobie. Dokładnie tak samo, gdy okazujesz ją np. dziecku lub ukochanemu zwierzaczkowi.
  • Uwolnienia się z myślenia, że coś muszę i powinnam, że ktoś ode mnie oczekuje, że tak robią wszyscy. Zatrzymaj się i posłuchaj – czego chcesz, czego pragniesz. Przecież to Twoje życie. Musisz nauczyć się wybierać SIEBIE.
  • Warto abyś zrozumiała i poczuła, że to jedyna możliwość na to, byś czuła SZCZĘŚCIE.

To powrót do SIEBIE, bycie SOBĄ.

Mnie pomaga też zatrzymanie i cisza. Żeby usłyszeć SERCE. Rozum też się przydaje i jedno nie wyklucza drugiego, ale też rozum trzeba oczyścić ze śmieci typu: przekonania czy niska samoocena. Połączenie SERCE + ROZUM jest idealne wtedy, gdy słuchamy serca, a rozum jest czysty.

Ja się tego uczę każdego dnia, bo chcę już żyć w zgodzie ze sobą i swoją prawdą. Już inaczej nie chcę.

Jeśli to za Ciebie za mało, to posłuchaj więcej >>>tutaj.

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.