Ubrania, które mają MOC – jak je wybierać?

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Kocham ubrania i to, co potrafią zrobić. Są ważne, ale nie wtedy, gdy wiszą na wieszaku w sklepie, ale wtedy, gdy sprawiają, że się uśmiechasz. Masz takie ubrania?

Pracuję jako Style Coach (osobista stylistka + life coach w jednym) już od kilku dobrych lat. Kocham to, co robię i to, co za pomocą ubrań dzieje się z kobietami, które się do mnie zgłaszają po pomoc w kreowaniu wizerunku. Muszę Ci jednak powiedzieć, że zmiana wizerunku, odkrycie stylu Twojej duszy, to dopiero początek. Kocham Style Coaching za to, że bardzo jest spójny z moimi przekonaniami i wartościami. Mówi, że piękny wygląd, to tylko część sukcesu, bo to, jak siebie widzisz jest najważniejsze.

Zmiana wizerunku sama w sobie nie wystarczy jeśli czujesz się źle, nie wierzysz w siebie, brak Ci miłości do samej siebie. Ale może być wspaniałym początkiem, niezwykłą trampoliną od której się odbijesz i poszybujesz wyżej, aby szukać swoich wartości, miłości do siebie, wiary w siebie i w to, że jesteś wyjątkowa.

Widziałam to setki razy. Sama przechodziłam i wciąż przechodzę przez taką zmianę. Niegdyś sama odkryłam swój styl, poczułam się lepiej, pewniej i wtedy zabrałam się za zmiany, które krok po kroku, zaczęły odmieniać moje życie, moje samopoczucie. Uwierzyłam, że jestem wartościowa, mądra i wyjątkowa, dokładnie tak jak Ty. Dlatego dziś przychodzę się dzielić z Tobą tą wiedzą, gdziekolwiek się pojawiam. Bez względu na to gdzie mieszkasz możesz przejść przez taką zmianę razem ze mną chociażby podczas wspaniałego kursu online Odkryj STYL swojej duszy. Ten kurs, to coś więcej niż fasony, kolory i trendy. To poszukiwanie Twojego wyjątkowego stylu oraz pewności, że jesteś cudem.

Ubrania, które mają moc – jak je wybierać

1.Zacznę od podstaw, które są szalenie ważne. Czyli od diagnozy sylwetki i typu kolorystycznego. To jest ważne dlatego tak często o tym przypominam. Znajomość swojej sylwetki oraz typu kolorystycznego pozwala na wybieranie fasonów oraz kolorów, które sprawiają, że Twoja sylwetka staje się proporcjonalna, a dzięki kolorom wyglądasz jeszcze piękniej niż zwykle. Od tego zaczynam pracę z kobietą, która się do mnie zgłasza bez względu na to, czy jest to przegląd szafy czy stylowy kurs online.

2. Ubrania, które mają niezwykłą moc, to dla mnie również te, które nosił już ktoś inny. Uwielbiam second handy i sklepy vintage. Zawsze fascynuje mnie ich historia, rozmyślanie, kto wcześniej nosił daną rzecz. Podczas podróży na mojej liście prędzej znajdą się adresy właśnie takich sklepików niż zabytki, które koniecznie powinnam zobaczyć. Tak też było podczas naszych miesięcznych wakacji po Hiszpanii. Potrafiłam przemierzyć całe miasteczko, aby dotrzeć do małego butiku vintage o którym wcześniej czytałam w Internecie i kupić w nim czapkę, bransoletkę czy cokolwiek innego, co na co dzień będzie mi przypominało o tej niezwykłej podróży.

3. Ubrania, dodatki, które zaprojektował ktoś dla mnie ważny. Ktoś, kto wzbudza we mnie ciepłe uczucia, dodaje odwagi, przywołuje wspomnienia lub pokazuje zmiany, których i ja pragnę w życiu.

Do niedawna wydawało mi się, że jestem kompletnie nie broszkowa. Do czasu, gdy wywiadu udzieliła mi Basia Kwiecień, która ma w sobie odwagę, pewność siebie ale i pokorę. To ona projektuje broszki pod marką Pocałuj mnie w broszkę, które przypominają o tych wartościach, a w połączeniu z bluzą tworzą styl, który kocham. Taki styl mojej duszy, czyli w zgodzie ze mną i po mojemu.

Niezwykłe wspomnienia i ciepłe uczucia wzbudza we mnie również ta sukienka. Nie tylko dlatego, że kocham czerwień i właśnie ten fason jest idealny na moją sylwetkę Ramiona Venus, ale również dlatego, że zakupiłam ją w butiku Nova Vicecersa, który stworzyła cudna kobieta Beata Pawelska.

Pamiętam doskonale to szkolenie dla sprzedawców, które prowadziłam, ale również cudowną Beatkę, która jest przepełniona wartościami, które i dla mnie mają ogromne znaczenie. Dlatego uwielbiam nosić tę sukienkę, która przypomina mi o szczęściu jakie mam do poznawania niezwykłych kobiet, takich jak Beata.

Monikę poznałam podczas targów polskich projektantów. Szukałam wtedy czegoś wyjątkowego na wystąpienie w telewizji. Oprócz sukienki, którą wtedy zakupiłam, poznałam tę niezwykłą projektantkę, którą uwielbiam do dziś. To właśnie Monika przypomina mi o tym, że warto słuchać przede wszystkim siebie. Bo to o tym właśnie mówi Monika i tego właśnie się trzyma projektując kolejne ubrania pod marką Pausa. Sądzę, że właśnie na tym polega jej sukces. Sądzę, że właśnie dlatego powstają takie cuda.

Zawsze gdy zakładam sukienkę od Moniki, to przypominam sobie o tym, że warto być sobą i słuchać przede wszystkim siebie. Za tym kryje się niezwykła moc.

Uwielbiam moje ubrania mocy. To nie znaczy, że w mojej szafie nie ma nic przypadkowego. No nie, bez przesady. Zdarza się, że coś kupię bez większego znaczenia, bo akurat tego potrzebuję. Jednak w większości w mojej szafie są ubrania, które kocham za jakość, za kolor, za wspominania ale również za ludzi, którzy je stworzyli.

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.