Twoja inspirująca historia w mojej książce – konkurs

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Już jesienią 2020r. pojawi się moja nowa książka “Jak jedna mała zmiana może odmienić Twoje życie“. Będzie wspaniała, wiem to na pewno. Pamiętam ten moment kiedy wydałam swoją pierwszą książkę “Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków“. Skończyłam, napisałam i wydałam i pomyślałam, że chciałabym pisać więcej, ale nie wiedziałam o czym. Obiecałam sobie, że nic nie będę robić na siłę i napiszę kolejną książkę wtedy, kiedy przyjdzie na to czas.

Gdy dziś piszę książkę “Jak jedna mała zmiana może odmienić Twoje życie” to nie mogę uwierzyć w to, że tyle może się wydarzyć, że tyle mogłam zmienić na przestrzeni zaledwie trzech czy czterech lat. Co więcej – na mojej liście marzeń i pomysłów znajdują się już kolejne tytuły książek do których inspiracja i pomysły płyną już dziś.

Pewnego dnia pomyślałam o tym jak wiele jest wspaniałych kobiet, które mnie inspirują, które pokazują swoim przykładem, że można zmieniać swoje życie na lepsze. Mimo przeciwności losu, bez względu na wiek możemy zacząć żyć życiem o jakim marzymy.

Stąd też mój pomysł na to, aby pięknym i wyjątkowym uzupełnieniem mojej książki stały się historie innych kobiet, które kiedyś się odważyły, postanowiły zmienić swoje życie i dziś są szczęśliwe. W części “niespodzianki” w mojej cudownej książce czeka przestrzeń dla 3 kobiet, które w formie wywiadu chcą podzielić się swoją szczerą i prawdziwą historią. Bo głęboko wierzę w to, że nasze życiowe lekcje stają się cenniejsze i bardziej wartościowe, kiedy się nimi dzielimy z innymi.

Więc jeśli chcesz, aby świat poznał też Twoją historię, to koniecznie napisz do mnie. Bez względu na to, czy Twój sukces jest mały czy duży, bez względu na to, jak wiele pracy jeszcze przed Tobą. Jeśli podjęłaś decyzję o zmianie i masz już swoje choćby maleńkie sukcesy, to miejsce w mojej książce czeka na Ciebie.

Zasady konkursu:

 1. Napisz w dosłownie w 5 zdaniach kim jesteś i jakie zmiany doprowadziły Cię do miejsca w którym jesteś i co osiągnęłaś
 2. Swoje zgłoszenie wyślij na adres: info@jbsk.com.pl do 12.08.2020r. a w tytule wiadomości wpisz “Jak jedna mała zmiana odmieniła moje życie”
 3. Wyniki konkursu ogłoszę na swoim fanpage w dniu 16.08.2020r.
 4. Wybrane historie (3 spośród nadesłanych) zostaną opublikowane w formie wywiadu na łamach mojej książki “Jak jedna mała zmiana może odmienić Twoje życie”
 5. Wersja skrócona (5 zdań) jest formą, która posłuży za wybór historii, które zostaną opisane w książce w pełnej formie (5 – 8 stron)
 6. Wybrane 3 osoby poproszę o przesłanie pełnej historii w formie wywiadu (odpowiedzi na moje pytania) do dnia 23.08.2020r.

Nagrodą w konkursie jest:

 • możliwość podzielenia się ze światem swoją osobistą historią
 • książka z osobistym autografem oraz dodatkowy egzemplarz książki, którą będziesz mogła wręczyć na prezent kobiecie, której dobrze życzysz i która być może właśnie teraz potrzebuje jej najbardziej
 • wywiad na żywo na kanale Jak Być Szczęśliwą Kobietą jeśli wyrazisz na niego chęć (to nie jest obowiązkowe, ale możliwe jeśli dobrze się z tym czujesz i masz na to szczerą ochotę)

Zasady:

 • udział w konkursie jest bezpłatny, bo tu nie o biznes chodzi, a o pokazanie, że jest nas więcej. Jeśli miałoby to sprawić Ci przyjemności i czujesz, że to ma dla Ciebie głębszy sens, to zapraszam
 • nasza współpraca jest uwieńczona umową o przeniesieniu praw autorskich tak, aby wszystko było jasne i zgodne z prawem
 • do swojej książki, do mojego wyjątkowego dla mnie dzieła, które jest szczere i pisane z głębi serca, zapraszam tylko szczere, wspaniałe i wyjątkowe kobiety, które wiedzą czym się zajmuję, jest im to bliskie i czują tego sens.

Czekam na Twoje zgłoszenie.

Justyna Krawczyk

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.