BlogOsobista Stylistka radzi

Trendy wiosna-lato 2019. W czym będziesz chodzić?

By 15 marca 2019 No Comments

W czym chcesz! Hahaha ale podpowiedź. Kochana, ale ja naprawdę tak myślę. Pokażę Ci tu, co będzie modne, ale mam nadzieję, że sama zdecydujesz w czym będziesz chciała chodzić. Bo trendy trendami, ale to przecież Ty wiesz w czym najlepiej się czujesz. I zakładaj to, na co masz ochotę, choćby wcale nie było to modne.
Pracuję jako osobista stylistka, więc czuję siłą rzeczy, że nie jest to standardowa podpowiedź. Ale ja nie standardów się trzymam a tego, co mi podpowiada serce. Uwielbiam ubrania, przeglądy szafy z Wami, kreowanie Waszego wizerunku. Wspólne zakupy, buszowanie po sklepach i metamorfozy, które przechodzicie pod moim okiem. Jednak samo ubranie w sobie, nie ma wielkiej mocy. Nabywa jej dopiero wtedy, gdy je zakładasz i czujesz się piękne. O to chodzi!

No dobrze ale do rzeczy. Co będzie modne wiosną i latem?

Oto 5 super trendów moim zdaniem godnych uwagi.

RAJSKIE PIÓRA I FALBANY

Są nieziemskie i bardzo efektowne. Najciekawsze jest to, że wcale nie są zarezerwowane na wielkie wyjścia, a możemy w nich chodzić na co dzień. Jeśli podoba Ci się taki styl, to warto zakupić choć jedną tak szaloną rzecz.

Burda
Mango

SZALONE WZORY

Ale takie naprawdę szalone. Bardzo duże, widoczne i kolorowe. Osobiście za wzorami nie przepadam, ale jeśli Ty je lubisz, to w tym sezonie możesz szaleć jak nigdy wcześniej. Wszelkie połączenia i przesada są dozwolone.

Kappahl

PASTELE ORAZ…

zabrudzony odcień koloru pomarańczowego, słonecznego żółtego czy z jesiennej palety – brązy i beże. Te ostatnie kolory niestety wpływają na mnie fatalnie. Wyglądam w nich na zmęczoną i starszą. Za to z pasteli bardzo się cieszę, bo pasują do mojej letniej urody.

Zara

KOLOROWE GARNITURY

Kocham garnitury szczególnie w połączeniu z conversami. Szukam żółtego, w chłodnym odcieniu. Jak wpadnie Ci coś w oko, to daj koniecznie znać 😉

Zara

GROCHY

Groszki są nieco zbyt romantyczne w moim przekonaniu. I oczywiście mówię o sobie, czyli, że dla mnie takie są. Nie ulega jednak wątpliwości, że są piękne, ponadczasowe i bardzo kobiece. Może gdybym je zestawiła ze skórzaną ramoneską i glanami, to też dałabym się na nie namówić.

Mango

A Tobie, który z trendów podoba się najbardziej?

Jeśli masz kłopot z garderobą i potrzebujesz mojej pomocy, to koniecznie do mnie napisz na adres: info@jbsk.com.pl

Do końca kwietnia na hasło WIOSNA, otrzymujesz ode mnie 100pln rabatu na przegląd szafy lub wspólne zakupy.

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.

Uściski!

Justyna Krawczyk

Style Coach

Leave a Reply