Projekt ZDROWIE i ROZWÓJ osobisty na rok 2023. Jak do tego doszło?

stylistka warszawa

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Co roku robię mapę marzeń już od kilku lat. Sylwester i Nowy Rok, to idealny czas na podsumowanie. Jeśli chcesz zobaczyć jak ono wyglądało, to kliknij >>>tutaj, a potem przeczytaj plany na rozpoczęty już rok 2023.

Zawsze sklejam ze sobą 4 kartki i dzielę je na równe osiem części. Na mojej mapie planuję działania we wszystkich obszarach, tj.: zdrowie, rozwój, podróże, praca, finanse, związek, relacje z bliskimi, relacje z córką. Zazwyczaj każdy obszar ma tę samą część kartki do zagospodarowania. Tym razem jest inaczej. Dwie pełne kartki przeznaczyłam na ZDROWIE oraz ROZWÓJ, a dwie kolejne przeznaczyłam na resztę, czyli sześć obszarów. Stało się tak dlatego, że zauważyłam, że to dbanie o zdrowie i rozwój duchowy oraz osobisty przyniósł mi największe i najpiękniejsze efekty. Postanowiłam więc się na tym skupić wierząc, że efekty wypracowane w tych dwóch obszarach przełożą się na całą resztę mojego życia. Czy mam rację? Zobaczymy na koniec roku.

Powyżej widzisz całą mapę marzeń. Tak jak już wspominałam całe dwie karki poświęciłam na obszar zdrowia oraz rozwoju osobistego. Jak dobrze się przyjrzysz, to zobaczysz, że od nich prowadzą strzałki w dół, które świadczą o tym, że efekty mojej pracy nad tymi dwoma obszarami mają przynieść efekty w sześciu poniższych obszarach.

ZDROWIE ORAZ ROZWÓJ OSOBISTY

Całkiem spore wyzwanie przede mną. Nie wiem czy dam radę, ale wiem, że jeśli okaże się, że zbyt dużo na siebie wzięłam, to wreszcie będę umiała odpuścić. Największy znak zapytania budzi we mnie aktywność fizyczna. Z chodzeniem czy z bieganiem nie powinnam mieć problemu, ale z deską i Ewką już tak.

Medytacje i oddech są dla mnie kluczowe na ten rok, ale przyznaję, że nie jest to dla mnie proste. Na tę chwilę nie umiem tego zrobić. Jeśli medytuję przed snem, to moja medytacja kończy się po pięciu minutach, po czym zapadam w sen. W ciągu dnia nie umiem jeszcze wygospodarować na to czasu, nie pamiętam o prawidłowych oddechach, ale naprawdę chcę się tego nauczyć, więc będę szukać sposobu.

RELACJE Z BLISKIMI, PRACA, FINANSE

Nigdy nie miałam tak mało planów zawodowych. Zawsze ten obszar był co najmniej tak przepełniony jak obszar zdrowie. Ale czas trochę zwolnić. Co więcej mam naprawdę bardzo dużo pracy i obowiązków z obecnymi klientkami, zaplanowane przeglądy szaf, szkolenia i wspólne zakupy. Co chwilę przychodzą też nowe klientki, więc uznałam, że nie będę szaleć, bo to nie raz źle się dla mnie skończyło. Szykuję nowego, stylowego i fantastycznego ebooka oraz kolejnego dla przyszłych i obecnych stylistek w mojej szkole New Style Academy. Chcę też się zająć sprzedażą angielskiej wersji książki dla dzieci „Jak być szczęśliwą Myszką„, która jest dostępna na Amazonie, ale w jej sprzedaż muszę się zaangażować.

MIŁOŚĆ, RELACJA Z CÓRKĄ, PODRÓŻE

Ta część jest bardzo przyjemna. Jeśli czytałaś moją drugą książkę „Jak jedna, mała zmiana może odmienić Twoje życie„, to wiesz, że byłam na ogromnym, życiowym zakręcie. Ale dzięki rozwojowi i chęci pracy nad sobą jestem w szczęśliwym związku i w pięknej relacji z córką. Dzięki temu i nasze wspólne podróże są piękne. Mamy plany ruszyć z naszym dachowym, samochodowym namiotem oraz wypożyczyć vana i ruszyć na piękną majówkę. Ale tak naprawdę najważniejsze jest to, że będziemy razem, a co więcej w relacji, która jest ogromną przyjemnością.

Jeśli masz plany i marzenia, to bez względu na to, czy są małe czy duże, czy rozpisujesz je na mapie marzeń czy też nie, to ja za Ciebie trzymam mocno kciuki!

Justyna Krawczyk

Style Coach (osobista stylistka i trener rozwoju osobistego w jednym)

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Shopping Cart
Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.