BlogOsobista Stylistka radzi

Poszukiwania sukienki z Osobistą Stylistką!

By 18 września 2012 1 września, 2016 No Comments

Zakupy z Debbie, jedną z moich wiernych klientek, zawsze są przyjemnością. Dokładnie wie czego chce, jaki efekt chce osiągnąć.

Tym razem z powodu braku czasu, postawiłyśmy na internet. To świetne rozwiązanie dla zapracowanych Kobiet, lecz niesie za sobą pewne ryzyko.

Nie można zmierzyć ani dotknąć rzeczy, którą chcemy kupić. Owszem, zawsze można zwrócić ale to wymaga zapakowania, pójścia na pocztę, wysłania i poniesienia dodatkowego kosztu.

Postanowiłyśmy jednak zaryzykować i warto było!

Zaskoczyła nas miła i profesjonalna obsługa, a sukienka była już następnego dnia po dokonaniu zapłaty! Dodatkowo możemy liczyć na ciekawe rabaty oraz darmową wysyłkę przy zakupach powyżej 200pln. Jeśli chcemy zwrócić zakupiony towar, możemy to zrobić w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny.

Ta sukienka jest idealna dla Debbie. Podkreśla jej figurę “Marilyn Monroe”, jest jednocześnie klasyczna, nadaje się do pracy ale również na niemalże każdą inną okazję.

Najważniejsze w zakupach jest to, aby wiedzieć jaką mamy figurę i co za tym idzie, jaki fason będzie leżał na nas najlepiej. Wtedy też nawet kupując przez internet, jest duża szansa, że będziemy zadowolone!


Sukienka pochodzi ze sklepu yourobsession.pl

 

Panowie nie pozostają obojętni…

 Czyż Debbie nie wygląda jak Monica Bellucci?

 

Pozdrawiam,

Justyna

Osobista Stylistka JBSK

Leave a Reply