BlogOsobista Stylistka radzi

Kuloty – hot or not?

By 11 lutego 2019 Luty 15th, 2019 No Comments

Kuloty. Przez jednych uwielbiane, przez innych wręcz znienawidzone. Dla kogo one są i czym się charakteryzują?

Kuloty, to spódnico-spodnie o szerokich nogawkach sięgających najczęściej do połowy łydki. Kuloty świetnie będą się prezentować z balerinami, trampkami, ale także z butami na obcasie. Pytanie jakie buty lubisz Ty.

W kulotach znakomicie prezentują się kobiety o sylwetce Ramiona Venus. Ta sylwetka charakteryzująca się szerszymi ramionami, potrzebuje dodatkowej objętości właśnie na dole sylwetki. Kto jak kto, ale kuloty jej to zapewnią. Te spodnie są też wskazane dla sylwetki Super Sporty. Tego typu spodnie sprawiają, że jej ciało nabiera kobiecych kształtów. Ważne jest to, aby pamiętać o proporcjach. Skoro dajemy tyle objętości na dole sylwetki, to tyle samo musimy dać i na górze. Podkreślenie talii jest tu niezmiernie ważne.

Kuloty w roli głównej

Marilyn Monroe, to również sylwetka, która może śmiało sięgać po te spodnie. Pracuję jako Style Coach (osobista stylistka i life coach w jednym) i wiem, co mówię. Mam za sobą setki klientek, wspólnych zakupów i przeglądów szaf.

Jedno jest pewne. Kuloty trzeba lubić.

Ja osobiście je kocham. Uważam, że są niezwykle awangardowe, odważne i niby klasyczne a jednak niezwykłe. Czuję się w nich modnie, odważnie, ale jednocześnie nie czuję się przebrana. Po prostu kuloty grają w mojej duszy.

A w Twojej?

Spodnie ze zdjęcia po lewej stronie są skórzane i kupiłam je w second handzie. Kuloty prezentowane na zdjęciach (dwa po prawej stronie) pochodzą ze sklepu Kappahl. Te spodnie były niejednokrotnie użyte podczas szkolenia “Zmieniamy sprzedawców w super doradców“, które przeprowadziłam dla tej wspaniałej marki w całej Polsce. Myślę, że wiesz, że nie długo trzeba było mnie przekonywać do tego, abym je kupiła 😉

Uściski,

Justyna Krawczyk

Style Coach


Leave a Reply