Jak uwierzyć w siebie – zacznij od tej małej zmiany

stylistka warszawa

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nie bez powodu moja firma nazywa się Jak Być Szczęśliwą Kobietą, a ja nie bez powodu zajęłam się Style Coachingiem. Wtedy, gdy otwierałam swoją firmę, sama czułam się nieszczęśliwa i tego szczęścia poszukiwałam. Postanowiłam zostać Style Coachem (osobista stylistka + life coach w jednym) bo wiedziałam, że to jest coś czego ja potrzebuję, a również jest to coś, czego potrzebują inne kobiety. To nie był chwyt marketingowy, ani też przemyślana nazwa, ani też pomysł na biznes, który ktoś mi podpowiedział. To było coś, co płynęło z mojego serca w sposób naturalny. Dziś wiem, że to intuicja podpowiadała mi w jakim kierunku iść i to była jedna z najlepszych decyzji w moi życiu. W zasadzie zawsze tak jest kiedy słucham siebie, słucham intuicji i tego, co mi w duszy gra.

Posłuchaj jak odkryć to, co chcesz naprawdę w życiu robić tu.

Pierwsza rzecz jaka mi przychodzi do głowy, pierwsze skojarzenie na samą myśl i poszukiwanie odpowiedzi na pytanie – jak uwierzyć w siebie, to słowa Eweliny Stępnickiej, które powinna usłyszeć każda kobieta, każdy człowiek, który czuje się niekompletny, niewłaściwy, nieszczęśliwy.

“Jesteś cudem do odkrycia, a nie problemem do naprawienia”.

Bo każda z nas jest cudem, tu nie ma czego naprawiać, ale za to jest mnóstwo do odkrycia. Jestem przekonana, że każda z nas jest idealna, kompletna, piękna i wartościowa. Jeśli jednak tego nie czujesz, to nie znaczy, że taka nie jesteś. To oznacza jedynie, że jeszcze tego nie odkryłaś. Mówię to z własnego doświadczenia.

Metamorfoza wizerunku, piękny wygląd, to najczęściej zachęta do odkrywania czegoś więcej. Tylko nieliczna grupa moich klientek, to kobiety, które faktycznie przyszły po styl, pomoc w doborze ubrań, szybkie zakupy czy przegląd szafy. Jednak zdecydowana większość moich klientek, to kobiety, które się zgłaszają do mnie, bo brakuje im wiary we własne możliwości, wiary w siebie. To od zmiany wizerunku często się zaczyna, szukania własnego stylu, własnego zdania i mocy do działania. To jak motor napędowy, jak iskra dzięki której cała przygoda z odkrywaniem siebie tak naprawdę się zaczyna.

Pracuję z kobietami z całej Polski ale właściwie to z kobietami z całego świata, Polkami, które żyją za granicą. Taki miałam pomysł i przekonanie, że kobiety, które mnie potrzebują, a tak naprawdę potrzebują wiary w to, że są wyjątkowe i że mogą żyć życiem o jakim marzą, są wszędzie. Dzięki usługom online spotykam je na swoich kursach online “Uwierz w siebie jesteś tego warta” oraz “Odkryj STYL swojej duszy“.

To one mówią, że mój przekaz jest jasny i nawet gdy tworzę dla nich ich Osobiste Biblie Stylu, to mówią, że to nie jedynie przewodnik po modzie, a istna inspiracja do tego, aby uwierzyć w siebie, odkryć styl, który będzie sprawiać, że codziennie będą czuły się wspaniale same ze sobą. Mówią, że one nie stają się jedynie dobrze ubrane ale stylove, bo gdy zaczynają dbać o siebie, to zaczynają czuć, że coraz mocniej kochają siebie. I naprawdę to określenie, tak pisane STYLOVE pojawia się jako hasło w wiadomościach od moich klientek.

Także Kochana tu nie ma co naprawiać, Ty nie jesteś zepsuta, tu za to jest mnóstwo do odkrycia. Bo masz potencjał, talenty, jesteś wartościowa, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Jeśli tego nie czujesz, to nie znaczy, że taka nie jesteś. To oznacza, że jeszcze tego nie odkryłaś. I od tej zmiany w Twojej głowie warto zacząć zmianę i poszukiwanie poczucia wartości.

Jesteś cudem, a nie problemem. Zapamiętaj.

A jeśli chcesz już od dziś wprowadzić do swojego życia moje najważniejsze rytuały, które sprawiają, że jestem szczęśliwa, to zapisz się na mój Newsletter i pobierz darmowy ebook tutaj i korzystaj!

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.