BlogPsychologicznie, kobieco

Jak osiągnąć równowagę życiową

By 13 maja 2019 No Comments

Jak osiągnąć równowagę życiową?
 
Nie wiem…
To znaczy już wiem, ale jeszcze nadal mi się to nie udaje. Pracuję jednak nad tym wierząc, że to właśnie ta równowaga daje szczęście i wszystko to, czego w życiu szukamy.
Kiedyś myślałam, że prawdziwa miłość da mi szczęście kompletne. Potem myślałam, że gdy osiągnę sukces zawodowy i będę zarabiać duże pieniądze, to poczuję się spełniona i szczęśliwa. Później byłam przekonana, że miłość do dziecka wszystko mi załatwi.
Jednak bardzo się myliłam…
 
Zaraz przed weekendem majowym znów zrobiłam swoje koło życia. To moje ukochane narzędzie, dzięki któremu szybko mogę zdiagnozować, co poszło nie tak, gdzie przesadziłam, o czym zapomniałam. Czułam, że nie panuję nad sobą, że straciłam spokój i połączenie sama ze sobą. Zerknęłam na cele w każdym z obszarów jakie sobie postawiłam i wszystko stało się jasne.
To był świetny pomysł, aby zrobić to ćwiczenie zaraz przed wyjazdem. Długa podróż, wyciszenie, długie nocne rozmowy z mężem w samochodzie, odprężenie, cudowne towarzystwo i podróż na Korsykę, która przypomniała mi o najważniejszej mojej wartości jaką jest WOLNOŚĆ, pozwoliły mi szybko wrócić do równowagi.
 
Bo równowagę i szczęście w życiu można osiągnąć zachowując harmonię i dbając o każdy z obszarów w kole życia. Jeden zaniedbany obszar, potrafi wywrócić do góry nogami całe życie. Bo wciąż czegoś brakuje, bo wciąż coś jest nie tak…
O mojej podróży na Korsykę możesz przeczytać TUTAJ
Ściskam!
Justyna Krawczyk
Style Coach
Jak Być Szczęśliwą Kobietą

Leave a Reply