BlogPsychologicznie, kobieco

Ile zarobiłam na swojej książce

By 17 maja 2019 No Comments

Nigdy nie myślałam o wydaniu swojej książki. No bo kim ja niby jestem i co mam do powiedzenia. Tak właśnie myślałam o sobie przez długi czas swojego życia. Aż pewnego dnia, nie wiedzieć czemu pomyślałam, że mam bardzo ważną informację dla kobiet, którą chcę się podzielić. Jeszcze przez długi czas wydawało mi się, że to może nic ważnego, ale bardzo spodobał mi się ten pomysł, więc siadłam i zaczęłam pisać.

Kiedy przyszły pierwsze recenzje wiedziałam, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu…ale o tym za chwilę.

Książkę napisałam w niespełna rok. Ale odstawiłam ją jeszcze na kolejny rok zbierania doświadczeń i notowania historii moich klientek. Bo to nie jest historia jedynie o mnie, o moich turbulencjach i zmianach. To jest historia wielu innych kobiet, które jako Style Coach przeprowadzałam przez zmiany. Najczęściej nie były to jedynie zmiany wyglądu, wizerunku, ale też tego, co w środku, tego z czym mamy największy kłopot…

Jak się czują kobiety?

Jestem beznadziejna, czuję się fatalnie sama ze sobą, nie mam odwagi spełniać marzeń, chciałabym żyć po swojemu, ale nie wiem jak…to najczęstsze słowa jakie słyszałam i wciąż słyszę od kobiet. Doskonale wiem jak się czują i co to oznacza. Sama czułam się przez lata podobnie.

Postanowiłam więc podzielić się swoją historią. Historią kobiety, która przez większość swojego życia zmagała się niską samooceną. Moje życie polegało głównie na udowadnianiu innym, że jestem dobra, wystarczająco mądra, kochana, szczupła, wartościowa. Nigdy nie myślałam tak naprawdę o sobie tylko o tym, jak postrzegają mnie inni i co zrobić, aby zasłużyć na uznanie.

Taka postawa doprowadziła mnie do ruiny emocjonalnej. Ale tylko dlatego, że umiałam się pewnego dnia przyznać (co było koszmarnie trudne), że nie jestem szczęśliwa sama ze sobą, kompletnie nie żyję w zgodzie ze sobą, a tak w ogóle, to kompletnie nie wiem kim naprawdę jestem, to moje życie miało szansę się zmienić.

I zmieniło się diametralnie…

“Mam wrażenie, że ta książka jest o mnie. Dziękuję, bo dziś wiem, że i ja mogę zmienić moje życie”

“Świetna książka, napisana prostym językiem. Dla każdej kobiety, która przestała wierzyć w siebie”

“Cudna i pięknie napisana dla każdej z nas, która chce zacząć żyć życiem o jakim marzy”

“Odkryłam, że wszystko jest ze mną ok. Jedynie moje spojrzenia na samą siebie było niewłaściwe”

To tylko część recenzji z jakimi się spotkałam.

Mam dziś poczucie, że moje lekcje życiowe stają się naprawdę ważne i wartościowe, kiedy dzielę się nimi z innymi. I to jest to, co chcę w życiu robić. Moje trudne dzieciństwo, moje trudne doświadczenia zamieniam dziś na siłę z której sama czerpię i chcę dawać innym skrzydła. Tobie również Kochana.

Ile zarobiłam na książce?

Książka “Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków” sprzedała się w tysiącach egzemplarzy. Do dziś zamawiają je kobiety z całej Polski, często też Polki mieszkające zagranicą. Ale ja tu nie o pieniądzach chcę mówić i liczbach…

Mam poczucie, że zrobiłam coś dobrego dla świata, dla innych, dla siebie. Zrobiłam więcej niż mi się mogło marzyć. No bo cóż to niby takiego jest wydać książkę? Ale jeśli to jest książka, która odmienia życie innych osób, to jest coś, czego kompletnie się nie spodziewałam. To największa nagroda jaką dziś przyjmuję z ogromną radością i chcę dalej zmieniać się na lepsze, odkrywać siebie na nowo i dzielić się sobą z innymi.

Jeśli i Ty potrzebujesz inspiracji i wskazówek jak odmienić swoje życie, to ta książka czeka na Ciebie. Do końca maja na hasło: maj otrzymasz 10 pln rabatu. Zamawiaj już dziś TUTAJ, nie ma na co czekać.

Jeśli marzy Ci się zestaw: książka “Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków” wraz z moim najnowszym ebookiem “Zacznij dzień zdrowo i stylowo” to z okazji Dnia Matki, możesz go sobie zakupić, bądź zamówić dla Mamy w promocyjnym zestawie. Skorzystaj z hasła rabatowego: dzienmamy i zamów zestaw z rabatem 20pln TUTAJ.

Korzystaj Kochana, a ja będę za Ciebie mocno trzymać kciuki!

Uściski!

Justyna Krawczyk

Style Coach

 

 

Leave a Reply