Jak odnaleźć to, co kochasz robić, co jest Twoją prawdziwą pasją

stylistka warszawa

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

“Podążaj za swoją pasją,

a sukces będzie podążał za Tobą”.

Wiele kobiet pyta mnie o to, jak to się stało, że zostałam Style Coachem. Szczególnie, że całe życie robiłam coś innego. Ja dziś prędzej zadałabym pytanie z cyklu – jak to się stało, że całe życie robiłam coś, co nie miało ze mną i z moja pasją zbyt wiele wspólnego?
Nie wiadomo gdzie jest początek, a gdzie koniec tej historii. Dziś wiem, że jest coś takiego jak misja życia i już wiem, że tu znajduję odpowiedź na to pytanie zawsze, gdy stracę z pola widzenia kierunek.
Myślę, że ten moment kiedy wybierałam studia, mówi wiele na temat tego, co miałam wtedy w głowie i jak żyłam przez większość swojego życia…
Chciałam iść na Prawo, bo moja przyjaciółka szła na ten kierunek. No i generalnie, to tak dobrze to brzmi. Jest się czym pochwalić, i rodzice będą dumni…
I poszłam, a po pół roku zrezygnowałam, bo to było kompletnie nie moje, nudne i cholernie męczące. Nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić poza tym, że muszę się wyprowadzić z domu i zacząć na siebie zarabiać. Ponieważ miałam niezłą średnią, to bez problemu mogłam iść na studia humanistyczne takie jak socjologia czy pedagogika, które wydawały mi się dość ciekawe. A że nie wiedziałam, co chcę robić, to poszłam, bo kolejne, co wiedziałam na pewno, to fakt, że muszę skończyć studia.
Nikt mnie wtedy nie zapytał…co chcesz robić, w czym jesteś dobra, zastanów się co Cię fascynuje…
Dziś wiem, że gdyby tak się stało, to poszłabym na AWF lub anglistykę. Ale się nie stało…
Na szczęście zawsze jest DZIŚ i wszelkie odkrycia możemy wprowadzać w życie już DZIŚ. Bez względu na to, gdzie jesteśmy i ile mamy lat…
Praca w korporacji, robienie tego, co niewiele miało wspólnego z tym, kim jestem, co kocham robić i jak chcę żyć wyczerpały mnie do granic możliwości. Poznaję kobiety, moje kursantki na szkoleniach dla stylistek, klientki, które twierdzą, że z tego samego powodu zachorowały na depresję, a nawet nowotwór.
Wierzę, że jest to możliwe….wcale nie geny, nie tylko złe odżywianie czy papierosy, a codzienny stres, codzienne zmuszanie siebie do robienia tego, czego robić nie chcemy, życie w niezgodzie ze sobą, mogą doprowadzić nas do strasznej choroby….
Zanim decydowałam się na to, że zostanę Style Coachem zadałam sobie to magiczne pytanie – co lubię robić, co mnie pasjonuje, co po prostu kocham?
Na liście pojawiły się:
– nurkowanie
– zdjęcia podwodne
– zdrowe odżywianie
– sport
– moda/ubrania
Nurkowanie i zdjęcia podwodne chciałam zachować tylko dla siebie. Ale zapisałam się na kurs dla dietetyka, trenerki fitness oraz na szkolenie dla osobistych stylistek.
Dietetyka mnie przeraziła. Czułam, że musiałabym pójść na studia medyczne, aby to wszystko zrozumieć, ale też umieć doradzać innym. Fitness….no cóż…sama muszę się często do niego motywować 😉 a gdy poszłam na szkolenie dla stylistek, to przepadłam. Po prostu unosiłam się nad ziemią i wiedziałam, że to jest właśnie TO!
Zaczęłam pracę jako Osobista Stylistka, a po roku zdecydowałam się na dodatkowy kurs w Style Coaching Institute w Londynie. Bo chciałam łączyć przemianę zewnętrzną z wewnętrzną. W taki sposób odkryłam to, co chcę robić, co mnie pasjonuje i zaczęłam pracować i robić to, co kocham!
Dziś stało się to moją ŻYCIOWĄ MISJĄ…uczyć innych ale też dawać siłę, motywować, dawać skrzydła…
Na zdjęciu razem ze mną moje kochane kursantki wrześniowej edycji szkolenia “Zostań Osobistą Stylistką” w mojej szkole New Style Academy. To kobiety, które przyjechały bo poczuły, że coś chcą w życiu zmienić, chcą odkryć czy to jest to, co chcą robić na co dzień. Poczuły, że czas zacząć żyć życiem o jakim marzą….
A ja nie tylko zaczęłam wykonywać zawód o jakim marzyłam, ale też dzięki tej decyzji mogę motywować innych i dawać sobą przykład, że MOŻNA.
A poniższa opinia jednej z moich Kursantek, to dowód na to, jak to działa…bo tak mogę pracować, kiedy robię to, co kocham.

Uściski,

Justyna Krawczyk
Style Coach
P.S. A jeśli chcesz się dowiedzieć jakie były moje początki, dlaczego postanowiłam zmienić swoje życie, dlaczego zostałam Style Coachem, dlaczego postanowiłam stworzyć swoja firmę, zacząć od nowa, co się zmieniło i na jakie problemy napotkałam, to koniecznie zamów moją książkę “Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.