6 urodziny mojej firmy. Wybierz swój prezent

zURODZINYJak Być Szczęśliwą Kobietą

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Minęło 6 lat. Trudno w to uwierzyć. Pamiętam jak zaczynałam, a tu nagle takie święto. Patrzę wstecz i myślę, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Rozbiłam głowę, doszłam do ściany i wtedy postanowiłam zmienić coś w moim życiu, bo myślałam, że zwariuję. Zmiany nie były proste. Zaczynałam wszystko od zera.

Wymyśliłam sobie, że będę osobistą stylistką a potem Style Coachem (stylistka i life coach w jednym) i że będę miała swoją szkołę dla przyszłych stylistek.

I co?

Nie było łatwo, ale zrobiłam to!!!

Minęło 6 lat. Ile było wzlotów, porażek, trudnych lekcji, sukcesów, radości, wiem to najlepiej. Ale dziś jest prezent. Prezentem jest moje życie, pełne wyzwań, radości, cudnych ludzi i projektów.

Dla Ciebie z tej okazji też przygotowałam PREZENTY. Wybierz coś dla siebie:

Moja książka “Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków” do niedzieli (9 września) z darmową dostawą na hasło URODZINY. Zamów ją TUTAJ

Kurs online “Uwierz w siebie, jesteś tego warta” z książką “Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków” w prezencie i w mega atrakcyjnej cenie! Do końca tygodnia (9 września) możesz zamówić go TUTAJ

P.S. Standardowa cena samego kursu to 169pln. Zobacz jaką otrzymujesz cenę dziś i to w dodatku z książką gratis w prezencie!

A jeśli marzy Ci się przegląd szafy lub wspólne zakupy, to jeszcze dziś czekam na wiadomość od Ciebie z kalendarzem w ręku. Jeśli do niedzieli zarezerwujesz swój termin, to otrzymasz 150pln rabatu na hasło URODZINY. Zadzwoń 603380952 lub napisz info@jbsk.com.pl Szczegóły zobacz TUTAJ

Korzystaj i świętuj razem ze mną!

Uściski!

Justyna

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.