10 przykazań stylowej i cholernie szczęśliwej kobiety

stylistka warszawa

Udostępnij

Mam ten przywilej i niezwykły zaszczyt pracować z kobietami. Jako licencjonowana style coach (osobista stylistka + trener rozwoju osobistego w jednym) pracuję z kobietami nad ich codziennym wizerunkiem. Nie jest to już usługa zarezerwowana dla celebrytek, aktorek czy zamożnych osób. Może sobie na nią pozwolić większość z nas. Zresztą wejdź tutaj (zakładka – kreowanie wizerunku) i zobacz jakie mam dla Ciebie usługi i ceny. Staram się, aby były przystępne, ale dobre również i dla mnie. Bo nie jest to usługa luksusowa na którą może sobie pozwolić jedna na milion, ale każda z nas która chce czuć się ze sobą dobrze każdego dnia. A ja Tobie właśnie tego życzę!

Po dziesięciu latach obserwacji, pracy z kobietami, setkach przeglądów szaf i niezliczonej ilości godzin spędzonych na sesjach coachingowych, wspólnych zakupach czy warsztatach, stworzyłam listę 10 przykazań, które sprawiają, że kobiety czują się stylowe i szczęśliwe.

  1. Czy ja tego chcę? Czy to jest moje? Zadawaj sobie te pytania tak często jak to możliwe. Ważne, abyś zauważyła kiedy kierują Tobą schematy i przekonania, które ktoś włożył Ci do głowy. Zastanów się nad tym jak wygląda Twoje życie, czy faktycznie tak, jakbyś chciała?
  2. Każdy zaczynający się dzień, to czysta kartka. Upewnij się, że zapiszesz ją po swojemu. Pamiętaj – jeśli chcesz zmieniać świat na lepszy, to zacznij od siebie.
  3. Jest wielu winnych i odpowiedzialnych za to, jak postrzegasz siebie, swoje życie i przyszłość. Ale jest tylko jedna osoba, która może to zmienić. Ty.
  4. Weź odpowiedzialność za swoje życie i dokonaj tego, co wydaje się niemożliwe. Bo jeśli jest na świecie choć jedna osoba, która tego dokonała o czym Ty marzysz, to znaczy, że Ty też możesz.
  5. Inspiruj się, szukaj, czytaj, bądź ciekawa, ale upewnij się, że na koniec dnia podejmujesz decyzje w zgodzie ze sobą.
  6. Słuchaj głosu swojego serca. Znajdź czas w ciągu dnia na chwilę ciszy i posłuchanie siebie. Bez względu na to czy stoisz przed wyborem nowej sukienki czy pracy, którą masz przyjąć.
  7. Każdego dnia dbaj o siebie jak o największy skarb. Bo nim jesteś! Codziennie wybierz dla siebie piękną stylizację w której będziesz się czuła fantastycznie. Nie czekaj na wielkie okazje takie jak Święta czy urodziny. Świętem i wielkim prezentem jest każdy dzień, który się zaczyna.
  8. Kieruj się tym, co lubisz, a nie tym co inni lubią, co wypada, czy trzeba. Wiem, że czasem są takie sytuacje, że trzeba się dostosować. Np. na pogrzeb nie ubierzesz się w czerwoną sukienkę. Jednak za często rezygnujemy z siebie i ślepo podążamy za trendami, za tym co trzeba i wypada. Koniec z grzeczną i posłuszną dziewczynką. Czas na Ciebie!
  9. Pamiętaj, że Twoja postawa wobec świata kreuje świat w którym żyjesz. Ty też go tworzysz. Więc wyprostuj plecy, wciągnij przeponę, weź głęboki oddech i idź po to, czego naprawdę pragniesz w życiu i daj od siebie to, co w Tobie najlepsze.
  10. Kochaj i szanuj siebie. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, to wyobraź sobie malutkie dziecko, którym masz się zaopiekować. Co byś dla niego zrobiła? Wszystko co najlepsze, prawda? Więc pamiętaj, że w Tobie wciąż żyje mała dziewczynka, która potrzebuje miłości, wrażliwości, dbałości i wsparcia każdego dnia.

Jeśli potrzebujesz mojego wsparcia, to jestem. Napisz do mnie lub zadzwoń.

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Shopping Cart
Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.