BlogOsobista Stylistka radzi

Zakupy ze stylistką. Jak to wygląda w praktyce?

By 30 stycznia 2019 No Comments

Wczorajszy dzień z Agatą uznaję za bardzo udany. To kolejna klientka, która zgłosiła się do mnie po to, aby uzupełnić swoją szafę, a przede wszystkim po to, aby wreszcie poczuła się dobrze w tym, co nosi.

Zanim przystąpiłyśmy do wspólnych zakupów, to najpierw wypiłyśmy razem kawę. Poznałyśmy się nieco, a ja dowiedziałam się kim Agata jest i jakie ma potrzeby. Wypytałam ją o ulubiony styl i preferencje. Wszystko po to, abym ja, jako osobista stylistka mogła spełnić jej oczekiwania i potrzeby.

Zanim ruszyłyśmy wybierać piękne ubrania, to zdiagnozowałyśmy sylwetkę Agaty. To podstawa przed zakupami, bo przecież muszę wiedzieć jakich fasonów dla Agaty szukać. Tak, tak…fasony są tak różnorodne po to, aby móc dobierać je w zależności od sylwetki, po to, aby tworzyć idealne proporcje. Agata okazała się być sylwetką Ramiona Venus.

Sylwetki autorstwa Jak Być Szczęśliwą Kobietą

Następnie za pomocą ram kolorystycznych określiłyśmy w jakich Agata kolorach najlepiej będzie wyglądać i dopiero ruszyłyśmy wybierać wszystko to, czego Agata potrzebuje.

Po 4 godzinach mając do wykorzystania budżet w wysokości 1500pln zakupiłyśmy:

  • mega ciepłą kurtkę puchową
  • 2 pary spodni (boyfriend oraz chinosy)
  • 3 niesamowicie piękne i dziewczęce sukienki
  • rajstopy oraz bieliznę korygującą
  • 2 koszule do pracy
  • 2 bluzki codzienne
  • botki oraz jedną parę szpilek
  • torbę do pracy
  • bransoletkę i kolczyki

Większość z tych rzeczy była przeceniona (poza szpilkami), więc bez problemu zmieściłyśmy się w budżecie kupując lepsze marki. Po czterech godzinach miałyśmy jeszcze czas na kawę i podsumowanie.

Zrobiłyśmy też mnóstwo zdjęć gotowych rozwiązań, tak, aby Agata nie miała już codziennego problemu pod tytułem: co ja mam na siebie włożyć?

Listę zakupów Agata zrobiła sama. Po prostu przejrzała swoją szafę wcześniej i na podstawie jej zawartości określiła to, czego potrzebuje najbardziej.

Często przed wspólnymi zakupami zaczynamy od wspólnego przeglądu szafy po którym to powstaje taka lista koniecznych zakupów. Możesz ją jednak zrobić albo ze mną, albo sama.

Dziś dostałam zdjęcie Agaty, która ma gotowe zestawy do pracy na każdy dzień. Żałuję, że nie mogę pokazać Ci jej zdjęcia, szczególnie porównując je z tym, które otrzymałam od Agaty zanim jeszcze się spotkałyśmy.

Co się zmieniło?

Nie tylko stylizacja, ale przede wszystkim na twarzy Agaty pojawił się uśmiech!

Wiadomość do Agaty brzmi tak: nie sądziłam, że piękny wygląd, ubranie, może tak bardzo wpływać na moje samopoczucie. Od rana czuję się fantastycznie, nie mogę się doczekać, aż pokażę się koleżankom w pracy. Nie wiem po co tyle zwlekałam, aby się z Tobą umówić. Dziękuję jeszcze raz za wszystko!

Kochana jeśli i Ty potrzebujesz mojej pomocy, to nie czekaj tylko napisz do mnie: info@jbsk.com.pl lub zadzwoń 603380952

Taka inwestycja w siebie może zmienić więcej, niż Ci się kiedykolwiek wydawało.

Buziaki!

Justyna

Leave a Reply