Wszystko zaczyna się od…

brave-woman

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Często słyszę jak mówimy o pięknych marzeniach i planach. Mam jednak wrażenie, że uwielbiamy o nich rozmyślać i opowiadać, ale najczęściej używając określenia: jakby to było wspaniale. A często potem pada stwierdzenie: no można jedynie pomarzyć.

I tu potrzebna jest natychmiastowa zmiana nastawienia. Jeśli będziesz myśleć o marzeniach jedynie w taki sposób, to faktycznie nigdy się one nie spełnią. To znaczy Ty ich nie spełnisz. Tak, Ty, bo kto inny?

Jeśli czekasz, aż coś się samo zadzieje, albo, że ktoś Cię w tym wyręczy to myślę, że możesz się po prostu nie doczekać. Musisz się ruszyć i zacząć działać.

No chyba, że jest Ci dobrze z życiem marzeniami, które się nigdy nie spełnią. Po prostu bujasz w obłokach i marzysz bo sprawia Ci to przyjemność, poprawia nastrój, ale wcale nie zależy Ci na spełnianiu tych planów to ok. Tak też może być, tylko musisz to jasno sobie powiedzieć.

Jeśli jednak chcesz spełniać swoje plany i marzenia, chcesz realizować swój scenariusz, to musisz wiedzieć, że wszystko zaczyna się od decyzji. Potem musisz rozpisać plan i zacząć działać. Najlepiej małymi kroczkami do celu. Szczególnie jeśli cel jest wielki. Małe kroki spowodują, że szybko zobaczysz efekt i się nie zniechęcisz.

Myślisz, że to nie jest możliwe? Wróćmy więc do początku tego wpisu. Musisz zmienić nastawianie 😉

Poznałam ostatnio człowieka, który nie jest sportowcem. Nie jest też zagorzałym wielbicielem aktywności fizycznej. Jednak pewnego dnia wstał i stwierdził, że ma ochotę zrobić coś wielkiego. Pokonać swoje własne ograniczenia i pokazać przede wszystkim sobie, że może wszystko. Ten człowiek to Daniel Lewczuk, który jest jednym z pierwszych Polaków w elitarnym klubie „4Deserts Grand Slammers”. Tylko 47 osób na świecie ukończyło w jednym roku kalendarzowym cztery pustynne, 4×250 – kilometrowe, ultramaratony, rozgrywane w różnych ekstremach klimatycznych. Dziennikarze CNN i Time’a zaliczyli 4D do TOP10 najtrudniejszych zadań wytrzymałościowych na Ziemi, zaraz obok wejścia na szczyt Mt. Everest.

On mógł a Ty nie możesz?

Kogo chcesz oszukać? Siebie? Ale jaki to ma sens? Przecież to jest Twoje życie.

Bierz się do pracy  a ja będę trzymać za Ciebie kciuki.

Ściskam serdecznie,

Justyna

Style Coach

 

Marzysz o zawodzie stylistki? Koniecznie kliknij i czytaj

Nie wiesz od czego zacząć? Poproś o pomoc coacha

Chcesz zmieć się w kobietę piękną i świetnie ubraną. Dobrze trafiłaś!

 

 

 

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.