BlogPsychologicznie, kobieco

Uwierz w siebie i działaj – czyli książka, która zmienia wszystko

By 20 czerwca 2019 28 czerwca, 2019 No Comments

Uwielbiam książki, przykłady ludzi, którzy inspirują własną historią, zarażają entuzjazmem i chęcią zmian na lepsze. Sama chciałabym się taką osobą stać dla innych i myślę, że obrałam odpowiedni kierunek. Zrobić ze swojego życia dzieło, które będzie służyć mnie oraz innym…hmm…marzenie.

A ja kocham spełniać marzenia, więc codziennie i na realizację tego celu pracuję.

Mam na swojej liście dużo książek, które odmieniły moje życie. Sama jestem autorką książki “Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków“, która odmienia życie innych kobiet. Mam być z czego dumna.

Obiecuję wydać kolejną książkę, ale zanim to zrobię, to polecę Ci pozycję, która bardzo dużo zmieniła w moim życiu. Książka ta nosi tytuł “Uwierz w siebie i działaj” doskonałego pisarza Briana Tracy. Ta książka pokazuje, że klucz do szczęśliwego życia spoczywa w naszych rękach. Niekiedy wystarczy drobna zmiana, aby odczuć potężny przypływ mocy i szczęścia. Pytanie tylko na ile chcesz wziąć odpowiedzialność za swoje życie, czy może nadal wolisz obwiniać świat za wszystkie niepowodzenia.

Powiem Ci coś bardzo szczerze z własnego doświadczenia – moje zmiany na lepsze zaczęły się wtedy, gdy wzięłam się do pracy i zaczęłam kreować nową rzeczywistość. I wiesz co jest niesamowite? Nigdzie się nie przeprowadziłam, nigdzie nie wyjechałam, nie zmieniłam męża ani też pracy. Wszystko czego potrzebujemy już mamy, tylko pytanie czy chcemy to odkryć.

Polecam Ci z całego serca obie książki lub każdą inną po której podejmiesz decyzję, że już nie chcesz czekać.

Książkę “Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków” kupisz TUTAJ

Książkę “Uwierz w siebie i działaj” kupisz TUTAJ

Trzymam za Ciebie kciuki!

Justyna Krawczyk

Style Coach

Leave a Reply