To COŚ sprawia, że jesteś wyjątkowa

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Ostatnio usłyszałam, że mam niesamowitą ISKRĘ MOCY (zwaną też ISKRĄ BOSKĄ) do nasycania słów energią i mocą, po przeczytaniu których chce się wstać i działać, zaczyna się wierzyć w SIEBIE.
Nigdy bym siebie nie podejrzewała o taką moc. W sumie to nigdy nie myślałam, że ja mogę mieć jakąkolwiek moc…

Napisałam dzięki temu kolejną książkę “Jak jedna, mała zmiana może odmienić Twoje życie”, bo słucham swojego serca i czuję coraz mocniej w jakim kierunku w życiu chcę iść i co jest dla mnie naprawdę ważne. Nabrałam też pewności po tych słowach na temat nasycania słów energią i coraz mocniej widzę, że to naprawdę tak działa.
Podobno moją iskrą mocy jest również zarażanie pozytywną energią i sprawianie, że kobiety po spotkaniu ze mną czują się zdecydowanie lepiej niż przed spotkaniem. Pracuję jako Style Coach (osobista stylistka + life coach w jednym) więc spotykam kobiety podczas warsztatów, sesji coachingowych, przeglądów szaf czy wspólnych zakupów i kreowania wizerunku.
Ale ISKRA MOCY wcale nie musi kojarzyć się z energią, błyskiem i piorunującą zmianą. Bo jeśli masz w sobie ISKRĘ MOCY, która jest łagodnością, dzięki której ludzie potrafią się przy Tobie wyciszyć, albo umiesz słuchać, dzięki czemu ludzie czują się przy Tobie zaopiekowani, to jest również ISKRA, dzięki której zmieniasz świat na lepszy.

Jak odkryć swoją ISKRĘ MOCY?

  • zapytaj najbliższych o to, co lubią w Tobie i cenią najbardziej – moja przyjaciółka Debbie zapytana przeze mnie właśnie o to, odpowiedziała, że oprócz tego, że umiem ubierać kobiety i sprawiać, że wyglądają pięknie, to sprawiam również, że zaczynają wierzyć w siebie, daję moc wiary w siebie i że po spotkaniu ze mną czują się zdecydowanie lepiej i zaczynają widzieć w sobie piękno. To wręcz niesamowite, ale słyszę to również w trakcie spotkań online takich jak na przykład stylowy kurs online “Odkryj STYL swojej duszy” gdzie widzimy się jedynie przez kamerę w komputerze.
  • posłuchaj, co mówią inni bez pytania, tak po prostu, bez bagatelizowania w stylu “oj to nic takiego”, albo “to niemożliwe”. Po przeczytaniu obu moich książek pewna znajoma powiedziała mi, że mam niesamowitą moc, do nasycania słów energią i dlatego moje książki są tak niezwykłe. Najpierw włączył się stary schemat, który podpowiadał co ona mówi, chyba jej się wydaje, ale zatrzymałam się i zrozumiałam jak wielką mi robi przysługę ta serdeczna znajoma mówiąc mi tak naprawdę o moich talentach i zdolnościach z których nie zdawałam sobie wcześniej sprawy. Kocham pisać i tamtego dnia postanowiłam, że zostanę pisarką. Dwie kolejne książki już są w toku pięknej kreacji.
  • nie myśl, że iskra mocy, to coś piorunującego, po czym ludzie chcą niemalże fruwać. Bo tak nam się kojarzy ISKRA MOCY, dzięki której rozbłyśnie wielką mocą cały świat. Znam ludzi przy których chcę się stawać lepszą osobą. Znam taką osobą, przy której czuję się wysłuchana i ważna. To wielka iskra i moc, talent i niesamowita zdolność do sprawiania, że i ja staję się lepsza.

Pomyśl dziś, co jest Twoją ISKRĄ MOCY. Masz ją na pewno tylko często ją bagatelizujesz, myśląc, że to nic ważnego…

Uściski,

Justyna Krawczyk

Fot: Ania Fauzer

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.