Prostota, elegancja, kobiecość w stylu glamour

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Bottega Veneta w tym sezonie ubiera kobiety w męskie spodnie, perfekcyjnie skrojone płaszcze i nadaje im zdecydowany look. Te pomysły stały się dla nas inspiracją i zachęciły do odważniejszych stylizacji, ale też do wyboru niecodziennych wnętrz i zdecydowanego przekazu. Proste fasony są świetnym tłem dla wyrazistych dodatków: w tej stylizacji są to białe, szalenie modne okulary czy biżuteria, która dodaje wdzięku. Krawat – synonim męskości podkreśla silną osobowość, a biel przypomina o wrażliwości kobiety.

To była niezwykła sesja, inna niż wszystkie. W starym, opuszczonym budynku należącym niegdyś do ministerstwa obrony narodowej. Opuszczone korytarze, skrzypiące schody pamiętające drugą wojnę światową, ściany, o które niegdyś opierali się urzędnicy, zaciemnione piwnice, brak światła. Niezwykła, ręcznie sterowana winda towarowa, przy każdym ruchu wydająca metaliczne zgrzyty, niczym z horroru klasy B. W powietrzu unoszący się lekki kurz, gdzieniegdzie na ścianach widoczne ślady wilgoci, odpadający kawałkami tynk, popękane ściany.

To był niezwykły dzień, niezwykła sesja.

Zdjęcia: Katarzyna Wieder, www.paprochstudio.pl

Koszula – Pull&Bear

Płaszcz – Second Hand

Krawat – męża

Legginsy – Calcedonia

Kozaki – H&M

Okulary – Bijou Brigitte

Bransoletki – POLANSKA&Co

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.