Prezent na Święta. 3 najlepsze pomysły – dla NIEGO!

wow1 (3)

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Wiem, że to nie jest łatwe. Wybrać prezent dla Niego. No bo On nic nie potrzebuje, wszystko ma i generalnie męczy go to zamieszanie wokół Świąt. No ale przecież prezent musi być, nawet drobny, nawet niewielki, ale pod choinką powinien czekać.

Oto moja propozycja pomysłów dla Niego. Wiem, wiem, nie jest zbyt długa ale jeśli nic ciekawego nie znajdziesz, to ostatecznie może czymś się zainspirujesz? Jest jeszcze lista 10 pomysłów, ale o tym, to na koniec.

Zaczynamy!

  1. KSIĄŻKA “Tajemnice Pigalonii” autorstwa J.J. Renert

Numer jeden to prezent niezawodny. Książka i to jaka! Jeśli Twój mężczyzna jest błyskotliwy, ma poczucie humoru i szuka niepowtarzalnej literatury, to właśnie ta książka jest dla niego!

„Tajemnice Pigalonii”, to niezwykła powieść, która została określona jako animalistyczny thriller polityczny z elementami science-fiction napisany w tonie pastiszu z wieloma cytatami popkulturowymi. Pigalonia to miejsce pełne absurdów, które czytelnik zna z ekranu telewizyjnego dziennika, pokazane w krzywym zwierciadle.

Cena: 29pln, możesz zamówić TUTAJ

       2. SNORE BLOCK

To precyzyjnie dobrana mieszanka naturalnych składników, która eliminuje CHRAPANIE i wszystkie wiążące się z nim problemy. To idealny prezent dla Twojego partnera z którego i Ty skorzystasz. To podarunek nietypowy, ale jeśli masz bliskie relacje ze swoim Partnerem, to na pewno ucieszy go taki prezent.

Cena: 159pln, możesz zamówić TUTAJ

     3. SPINKI DO KOSZULI

W dodatku bursztynowe. Są przepiękne, elegenckie i szykowne. Jeśli Twój mężczyzna lubi niebanalne dodatki, to taki prezent z całą pewnością przypadnie mu do gustu!

Cena: 230pln, możesz zamówić TUTAJ

Jeśli nadal się głowisz i szukasz idealnego prezentu na Święta, to polecam Ci listę 10 najlepszych pomysłów ale uprzedzam, że jest ona bardziej dla NIEJ niż dla NIEGO.

Nie ma co ukrywać. Prezenty są stworzone przede wszystkim dla kobiet 😉

Uściski,

Justyna Krawczyk

Style Coah

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.