BlogOsobista Stylistka radzi

Jedna sukienka na trzy sposoby

Od 11 grudnia 2017 brak komentarzy

Nie lubię sukienek typowo sylwestrowych, weselnych czy z przeznaczeniem na inną, konkretną okazją. Tiulowych, pełnych brokatów, cekinów i udziwnień. Sukienka na Sylwestra naprawdę nie musi być z przepychem, bo niesmak łatwo się wkrada. Taka sukienka zazwyczaj jest na raz, no bo nie sposób jej założyć na co dzień. Pracując jako Osobista Stylistka szukam takich sukienek dla moich klientek. Kobiety, które się do mnie zgłaszają coraz bardziej świadomie inwestują w swój wizerunek.

A ja właśnie takie sukienki uwielbiam. Takie czyli idealne na co dzień, które za pomocą dodatków zmieniają się w idealne również na wielkie wyjścia. I oto taką znalazłam. Przepiekną w głębokim kolorze marki Nun.mi, która fantastycznie zaprezentuje się podczas Świątale ale wcale nie zmiarzam jej schować później do szafy. Zamierzam w niej chodzić na co dzień!

Czy to możliwe? Zobaczcie same!

1. Pierwsze wydanie jest świąteczne a nawet sylwestrowe. W połączeniu ze szpilkami sukienka nabiera jeszcze większej klasy i elegancji. Błyszcząca kopertówka to idealne wykończenie stylizacji, jeśli chcemy, aby była szykowna i wytworna.

Sukienkę tę możesz wybrać w głębokiej rubinowej czerwieni lub też w kolorze szafiru. Możesz ją kupić TUTAJ. Wybór należy do Ciebie!

Na zdjęciu jestem z Projektantką, Justyną Sumis – Kwaśny, która storzyła to cudo! Koniecznie musisz wejść na jej stronę i zobaczyć co tworzy. Może zakochasz się w niej tak samo jak ja.

Sukienkę w kolorze rubinowej czerwieni możesz zamówić TUTAJ 

Sukienkę w kolorze szafiru znajdziesz TUTAJ

2. Jak się okazuje sukienka ta będzie się idealnie prezentować również z obuwiem sportowym. Powstaje styl miejski, niby elegancki ale jednak złamany. To styl, który coraz częściej widoczny jest na naszych polskich ulicach.

3. I wydanie ostatnie, moje ulubione. Połączenie pięknej, wyjściowej sukienki z buciorami i skórzaną ramoneską. Cała ja. Uwielbiam takie połączenia, tworzenie czegoś, co teoretycznie nie powinno ze sobą się łączyć. Uwielbiam rzeczy marki Nun.mi bo to połączenie dobrego stylu i jakości.

Ciekawa jestem, które wydanie podoba się Tobie najbardziej? Zostań swoją prywatną Personal Shopper i dokonaj właściwego wyboru!

Uściski,

Justyna Krawczyk

Style Coach

P.S. Sukienkę na Święta już masz. Jeśli brakuje Ci pomysłów na prezenty, to zobacz moje 10 pomysłów na prezent świąteczny.